Shqipëria doli pa pikë në sfidën përballë Izraelit të luajtur në shtëpi. Gjithsesi, një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur për presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

Gjatë daljes së tij nga stadiumi, makinës së tij i çahet goma e makinës, duke i shkaktuar probleme gjatë daljes nga parkimi i stadiumit.

Me anë të pamjeve të siguruara nga “Panorama Sport”, shikohet se si makina ku ndodhet Duka, i çahet goma e makinës, duke i shkaktuar probleme në ecje.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb