Teksa jemi në ditën e 3-të të Europianit, incidentet nuk mungojnë. Neës 24 mëson se në Dortmund një tifoz tentoi të djegë flamurin e Serbisë, por nuk ia doli dot.

Sipas informacioneve të siguruara, personi në fjalë kërkoi që të gjente një letër në lokal për të ndezur flakën, aty konfliktohet me kamarierin, çka bën që policia të arrestojë tifozin.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb