Ylli i njohur i “Onlyfans”, Melisa Mtx është një nga modelet e cila qëndron gjithnjë në vëmendjen e mediave.

Bukuroshja që e cilëson veten si gjysmë shqiptare dhe gjysmë boshnjake nuk nguron t’i tregojë ndjekësve të saj të pasmet bombastike.Në videon e postuar nga 21-vjeçarja shfaqet në dhomën e saj dhe vendos që të ngrejë bluzën në mënyrë që ndjekësit të shohin më mirë të pasmet bombastike. Këta të fundit u “çmendën” në komente, të cilët shpreheshin se kishin ngelur pa frymë dhe se nuk i besonin syve për atë që shikonin.

Kujtojmë që Melisa është gjithashtu një fanse e zjarrtë e Realit të Madridit dhe këtë gjë e ka treguar shpesh në postimet e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melissa M (@melimtx)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: