Brazilit iu desh të vinte minuta e parë shtesë e kohës së rregullt në ndeshjen kundër Kosta Rikës për të shënuar golin e avantazhit, në një sfidë e cila dukej se do përfundonte me rezultatin e bardhë 0-0.

Ky moment u përjetua shumë nga trajneri i Brazilit, Tite, i cili bëri një festë të papërmbajtur. “Gjenerali” siç njihet ndryshe, u fut në fushë duke vrapuar, por nuk i bëri mirë llogaritë dhe u rrëzua.

Një moment sa emocional aq edhe qesharak, i cili po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale.

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: