Pasagjerët e një fluturimi në Kili përjetuan momente tensioni gjatë javës për shkak të turbulencave intensive.

Në një video që është bërë virale në internet nga brenda kabinës së një avioni të Sky Airlines me destinacion Puerto Natales në Kilin jugor, pasagjerët përpiqen të ruajnë gjakftohtësinë pasi turbulencat ndjekin njëri-tjetrin. Megjithatë, disa nuk e durojnë dot dhe bërtasin, ndërsa celularët dhe sendet e tjera personale hidhen nga sediljet dhe bien përtokë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: