SHBA-Në këtë video që ka marrë në pak kohë miliona shikime, një fëmijë ndihmon vëllain e vogël të dalë nga krevati i tij.

Një ‘arratisje’ filmuar nga baby camera në dhomën e gjumit.

Filmimi është postuar në faqen Facebook Daily Bumps, që i përket familjes kaliforniane.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb