Pritet të nisë seanca në Gjykatën e Apelit ndaj Ervin Salianjit, ku do të shqyrtohet vendimi i Gjykatës së Shkallës së Parë mbi rastin “Babale”.

Në pamjet e siguruara nga BalkanWeb , duket se në mbështetje të Salianjit janë paraqitur edhe disa nga deputetët e opozitës.

Mes tyre janë kreu i grupit parlamentar Gazment Bardhi, Ina Zhupa, Saimir Korreshi, dhe Luan Baçi, të cilët kanë zgjedhur të shoqërojnë kolegun e tyre në paraqitjen në seancë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: