Pamjet që shihni tregojnë vendin ku u dogjën dy automjetet që përdorën autorët e atentatit ndaj biznesmenit Ardjan Gjeloshi.

Gazetarja Klodiana Lala raportoi se pjesëmarrës në atentat kanë qenë të paktën 4 persona që lëviznin me një automjet Range Rover dhe një Golf.

Atentatorët kanë pritur ardhjen e Ardjan Gjeloshaj për ta goditur, pasi ai lëvizte me automjet të blinduar, çka nuk lejonte eliminimin ndërsa ishte duke lëvizur me automjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: