Në një video të siguruara nga gazetari Enrik Mehmeti vetëm pak minuta pas ngjarjes tragjike të ndodhur në plazhin e Potamit, drejtuesi i gomones Arjan Tase shihet duke u përplasur verbalisht me pushuesit.

Gjithashtu në fond dëgjohen të qara dhe ulërimat e prindërve dhe familjarëve të fëmijës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb