Vihet në pranga një shtetas me inicialet A.M, 27 vjec, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 12-vjeçare.

Kane qenë specialistët e hetimit të Komisariatit Vlorë që kanë prangosur djalin, banues në Fier, që është kallëzuar nga një shtetase se ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e saj.

Policia vijon veprimet për verifikimin e këtij kallëzimi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb