BERLIN

Gjatë vizitës zyrtare në Berlin kryeministri Edi Rama është takuar dhe me kreun e grupit parlamentar të socialdemokratëve dhe drejtues të tjerë të kësaj force. Rama ka publikuar foto nga vizita dhe takimet, ku shoqërohet nga kreu i grupit parlamentar të PS Taulant Balla dhe zv.ministrja e Brendshme Romina Kuko.

“Me Rolf Mützenich, kryetar i grupit parlamentar dhe drejtues të tjerë të SPD ?????”, shkruan Rama.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb