Mesazhet e disa fëmijëve shkodranë në mbështetje të skuadrës së Vllaznisë, duket se kanë ndezur përballjen mes ekipit shkodran dhe Egnatias.

Një grup fëmijësh të qendrës kulturore të fëmijëve “Kujtim Alija” në Shkodër përmes disa mesazheve e këngës motivojnë gjithë tifozët e Vllaznisë që të mbështesin skuadrën e zemrës në përballjen e të dielës ndaj Egnatias në Tiranë.

Ja video e realizuar prej tyre!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb