Pjesëmarrje e jashtëzakonshme votuesish është regjistruar në qarkun e Elbasanit, për zgjedhjet brenda Partisë Lëvizja Socialzsite për Integrim.

Siç duket edhe në postimet në rrjet, të rinj dhe të reja, gratë gjithashtu kanë votuar masivisht.

STATUSI NË FACEBOOK
Vazhdon Votimi me nje pjesemarrje te jashtezakonshme ne Bashkine Elbasan.
Votojne per Fitoren!
Votojne per te ardhmen e femijeve te tyre!
#Elbasanishtepiajuaj

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb