38-vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasjen e një amerikani në bashkëpunim me një tjetër 47-vjeçar para autoriteteve greke ka rrëfuar se “Amerikani” i kishte shitur atij kokainë të prishur, jo cilësore.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e 20 janarit në Kalamata.

Më tej mediat greke shkruajnë se ai ka theksuar se pistoletën me të cilën vrau viktimën, e mbante gjithmonë me vete.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: