TROPOJA

Policia ka arrestuar autorin e krimit në Tropojë, zjarrfikësin Astrit Ismajlisufaj. Ai vrau me një pistoletë bashkëfshatarin Isat Goçaj për konflikte pronësie.

Pistoleta e tij është sekuestruar.

  • foto galeri

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tropojë

Kapet në kohë rekord autori i dyshuar i vrasjes së ndodhur në Çerem.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Tropojë falë reagimit në kohë, veprimeve të shpejta dhe profesionale, bënë të mundur kapjen e autorit të dyshuar shtetasin Altin Ismajlisufi.

Gjatë kontrollit në banesë, Policia gjeti dhe sekuestroi armën e zjarrit, me të cilën autori kreu vrasjen.

Autori i dyshuar po shoqërohet në Komisariatin e Policisë Tropojë, për veprime të mëtejshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb