Pasi Gjykata e Apelit vendosi që t’i jepte vulën e PD-së, ish-kryeministrit Sali Berisha ka nisur festa në selinë blu.

Siç shihet nga pamjet, militantët kanë ‘pushtuar’ selinë e e PD-së së Rithemelimit, ndërsa kanë nisur me vallë dhe këngë.

“O Sali, o hero, ty gjithë Shqipëria të do”, dëgjohet teksa këndojnë militantët, ndërsa disa prej tyre janë veshur me veshje popullore.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: