TIRANE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është bërballur me një incident gjatë performancës në një ndër klubet e Tiranës.

Në një video që po bën xhiron e rrjetit duket qartë Xhensila e cila teksa po këndonte dhe kërcente, në një moment artisten e ka “tradhtuar” bluza duke i dalë të brendshmet.

Xhensila e ka vënë re menjëherë dhe është përpjekur që ti mbulojë reçipetat duke ulur bluzën. Pas incidentit këngëtarja e ka vazhduar performancën, megjithëse një gjë e tillë nuk i ka shpëtuar syrit të fansave.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: