Një tjetër bebush do t’i shtohet familjes së një prej personazheve të famshëm të showbiz-it. Young Zerka dhe partnerja e tij, Iliana do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e mësuam përmes një postimi në InstaStory nga Fifi e cila ka ripostuar foton e Ilianës dhe i ka uruar mirëseardhjen në klubin e mamave.

Sa e ëmbël! Young Zerka dhe partnerja e tij prindër për

Në postimet e saj, Iliana ka zbuluar edhe gjininë e bebit që është djalë. Iliana dhe Zerka janë në një lidhje prej kohësh e cila tashmë do të plotësohet edhe me një vogëlush. Shumë urime!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: