Dardha është zbardhur sërish nga dëbora.

Reshjet kanë qenë prezente gjatë natës në lartësitë mbi 1000 m ndërsa mëngjesin e sotëm janë ndërprerë.

Sipas të dhënave trashësia ka shkuar nga 5 deri në 10 cm por pa krijuar probleme në qarkullimin e automjeteve.

Është pastruar dhe kriposur i gjithë aksi dhe aktualisht mjetet apo turistët që vizitojnë këtë pikë turistike mund të qarkullojnë pa pasur probleme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: