Në cilësinë e drejtuesit politik të qarkut të Fierit, Taulant Balla zhvilloi sot një mbledhje me Këshillin Koordinativ të PS.

Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se Balla ka paralajmëruar ndryshime në drejtoritë rajonale.

Deri më tani nuk dihen detaje se cilat drejtori do të preken nga këto ndryshime.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb