Minutat ikin dhe tifozët po u japin dorën e fundit përgatitjeve të tyre, teksa po rregullojnë çdo detaj. Si anëtarë të “Fanatics” ashtu edhe ata të “Guerrils” janë në stadium dhe po ndreqin koreografitë e tyre, ndonëse është e paqartë nëse do të futen apo jo në stadium.

Ndërkohë është zbuluar një pjesë e koreografisë e ultrasve të Tiranës, që do të formojnë vitin 1920 në katin e dytë të stadiumit, vit që përkon me krijimin e klubit kryeqytetas.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: