Mbrëmjen e sotme në shtëpinë e Big Brother Albania Vip ka hyrë një zarf i kuq.

Përmbajtja e tij është lexuar gjatë ‘Prime-t’, ku banorët janë vënë në dijeni për shtyrjen e finales së Big Brother VIP 2.

6 Maji, është caktuar si data e finales së madhe.

Finalistët do të marrin 10 mijë euro secili.

Banorët gjithashtu janë surprizuar gjatë mbrëmjes nga një video realizuar nga Vëllai i Madh, ku ata panë të gjitha momentet e tyre brenda shtëpisë gjatë këtyre 91 ditëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: