Catherine Zeta-Jones gjatë karrierës së saj ka interpretuar në shumë filma.

Aktorja 49-vjeçare ka folur rreth asaj se sa e vështirë eshte të jesh një grua në Hollivud.

Sipas “In Style”, zeshkania tha se gratë kanë shumë me teper presione se burrat në botën e kinemasë.

“Kjo punë është shumë e vështirë, sidomos për gratë. Asgjë nuk ka ndryshuar deri tani, mund të pretendojmë që gjendja e sotme në Hollywood është e ndryshme, por jo”, tha fillimisht bukuroshja.

“Rrjetet sociale kanë bërë një hap më tutje, sepse gjithçka duket më bukur dhe më mirë se sa është me të vërtetë”, tha gruaja e Michael Douglasit. Kohet e fundit Douglas është akuzuar nga një grua se e ka ngacmuar seksualisht. Kjo duket se s’ka qene aspak e lehtë pët të dhe familjen e saj.

“Ne u shkatërruan pas atyre akuzave. Ne nuk e dinim se kush ishte ajo grua që akuzonte Michaelin. Edhe fëmijët janë të përfshirë në këtë bisedë”, tha aktorja 49-vjeçare.

Ribashkohen Edhe Douglas Dhe Zeta Jones Hd 435x245
Ribashkohen Edhe Douglas Dhe Zeta Jones Hd 435×245

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb