Kreu i PD, Lulzim Basha ka dhënë një mesazh pas votimit të tij dhe pak orë para mbylljes së zgjedhjeve.

Test ii parë pas masakrës zgjedhore i konsideron këto zgjedhje Basha teksa kërkon nga demokratët të tregojnë vlerat forcën e bashkimin.

Ai thtoë se PD është gati për të vijuar betejën ndaj regjimit Rama-Doshi dhe demokratët gati të luftojnë për ndryshim, demokracinë e Shqipërinë.

 

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Sot është testi i parë pas masakrës zgjedhore. Ne sot tregojmë vlerat, forcën dhe bashkimin tonë. Partia Demokratike është gati për të vazhduar betejën deri në rrëzimin e regjimit Rama-Doshi. Demokratët janë gati të luftojnë për ndryshimin, për demokracinë, për Shqipërinë 🇦🇱✌🏻

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb