Sekretari për diasporën në grupimin e Sali Berishës, Indrit Hoxha thotë se është zgjedhur kryetari i ri i degës së kësaj partive në Xhenova të Italisë.

“Zgjedhjet për kryetarin e PD Genova-Itali. Urime dhe suksese Mahmut Doçi për zgjedhjen si kryetar i degës! Morën pjesë 155 demokratë”, shkruan ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb