KAVAJE

Në qytetin e Kavajës për herë të parë u zhvillua ‘Miss Summer World’ në Parkun Rekreativ të qytetit, nën kujdesin e kryebashkiakut Fisnik Qosja.

Në hapjen e aktivitetit, kryebashkiaku Qosja, diskutoi për rëndësinë e këtyre evenimenteve dhe tha se do të ketë vazhdimësi në të ardhmen. Ai gjithashtu theksoi ndryshimet e mëdha në park, duke e bërë atë një destinacion tërheqës për banorët dhe vizitorët e qytetit.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb