Erion Hoxhallari ka ndarë rrugët me Tiranën. Klubi bardheblu, ka dhënë lajmin për tifozët, këtë të mërkure pasdite.

28-vjeçari i prapavijës u aktivizua në 32 ndeshje në këtë sezon në kampionat, ku realizoi edhe një gol. Hoxhallari mbahet mend për faktin se ka luajtur edhe më parë për Tiranën, ndërsa më pas u transferua në Rumani te UTA Arad.

 

Hxhxxh
Hxhxxh

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb