Daniele Rugani ka rinovuar kontratën me Juventusin. Klubi bardhezi ka njoftuar gjithçka, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Drita jeshile erdhi  pas takimit të agjentit të lojtarit, Davide Torchia dhe Cristiano Giuntolit. 29-vjeçari ka luajtur 16 ndeshje këtë sezon, ndërsa me interes të madh pritet të shihet si do jetë aktivizimi i tij me trajner Thiago Mottën.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb