BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Ju lutem mos qeshni!  
29/06/2013
 
Nuk ėshtė mirė tė qesheni me fatkeqėsinė e tjetrit, por ky audio pėrshkrim thjesht nxit tė qeshura. Bėhet fjalė pėr mesazhin e njė vajze,e cila sapo ishe lėnė nga i dashuri. (er.cu/BalkanWeb)
 
Sherr masiv pėr njė ėmbėlsirė, pėrleshen shqiptarėt me italianėt
Tahiri: Ligji pėr policinė, hap pėr depolitizimin, Ndreu: Policėt presin trajtim dinjitoz
Zbardhet axhenda e Papa Franēeskut, Ati i Shenjtė me makinė tė hapur nė Tiranė
 
 
 
31/07/2014
Bombardohet njė treg nė Gaza, vriten 17 persona dhe plagosen 200 tė tjerė
 
 
31/07/2014
Ja si argėtohen kroatėt pas pėrmbytjeve nga shiu
 
 
31/07/2014
Itali, sekuestrohen 300 kg drogė, nė njė rulotė qė vinte nga Shqipėria
 
 
 
31/07/2014
Kamerat e sigurisė kapin "fantazmėn" e teatrit
 
 
30/07/2014
Duken si dallgė tė vogla, por arrijnė dhjetė metra
 
 
30/07/2014
Bota ne nje minute, fotot top te ditės
 
 
 
30/07/2014
Polici e ndalon pa shkak nė rrugė, nje makine tjeter perplaset mbi te tijėn
 
 
30/07/2014
Orlando Bloom tenton tė rrahė Justin Bieber pėr shkak tė Mirandės
 
 
30/07/2014
Gazetari raporton live, raketa izraelite i shpėrthen pas shpine
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst