BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Rikonstruktohet rruga ‘Xhemal Tafaj’ Basha: Pyetjet pėr kreun e PD, nė vende tė tjera  
01/07/2013
 
Kryetari i Bashkisė sė Tiranės Lulzim Basha gjatė rikonstruksionit tė rrugės “Xhemal Tafaj”, nė njėsinė numėr 8 Tiranė ka preferuar ti shmanget pyetjes mbi kreun e PD-sė, temė me e nxehtė e ditės. “Kėtu jemi pėr punėt e Bashkisė dh kur tė kemi pyetje politike do kemi vende tė tjera”, tha Basha. Basha duke iu referuar rikonstruksionit premtoi se Bashkia e Tiranės do tė mbetet e pėrkushtuar pėr transformimin e kryeqytetit. (da.xha/BalkanWeb)
 
Grabitja nė Paskuqan, rrėfen kryefamiljari: Si na kėrcyen ‘Maskat’ mbi krevat
Pogradec, INUK tenton tė prishė lokalin, 3 gra me 1 fėmije kėrcėnojnė se do hidhen nga godina
Ēuēi: Reforma territoriale s’ka lidhje me zgjedhoren, Rauning: Bashkėpunoni
 
 
 
23/04/2014
Basha: Ekonomia nė rėnie, Rama-Meta tė hapin sytė ose tė pėrballen me pasojat
 
 
22/04/2014
Raporti vjetor i Ministrisė sė Drejtėsisė, Naēo: Do reformojmė Kėshillin e Prokurorisė
 
 
22/04/2014
Dita e Ndėrkombėtare e Tokės, aktivitete edhe nė SHqipėri
 
 
 
22/04/2014
Basha: Pushteti oligarkik i dyshes Rama-Meta po kėrcėnon demokracinė
 
 
22/04/2014
Bozdo-Ramės: Zhblloko buxhetin, mos luaj me cilėsinė e jetės sė qytetarėve!
 
 
22/04/2014
Kompetencat e Presidentit pėr ILDKP, Fino: S'bėhemi dot bujar dhe pse e ka emrin Bujar
 
 
 
22/04/2014
Ligji pėr KLSH, Komisioni i Integrimit miraton variantin e Leskaj
 
 
22/04/2014
Blushi: Peticioni ndaj meje? Rama fishkėlleu, firmėtarėt nė Elbasan kėrcyen
 
 
22/04/2014
Kur kukulla “Chucky” ringjallet, ja shakaja tronditėse nė Brazil
 
KERKO NE ARKIV
- Kategori  
 
- Titull  
- Data  
 
- Tekst