GEZUAR KURBAN BAJRAMIN
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: GEZUAR KURBAN BAJRAMIN  (Lexuar 32483 here)
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« : 12/10/07, 08:08 »
0

Gezuar festen e madherishme te Bajramit! Sjellte fat, begati e lumturi ne familjet tuaja!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
sara26
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 1598


Ama e lasciati amare!

Respekt: +1

Profili
« Pergjigju #1 : 12/10/07, 09:09 »
0

Edhe une ju uroj nga zemra Gezuar Bajramin ,paqe dhe begati ne c'do familje .Gezuar!!!
Identifikuar

Amare č niente,essere amati č qualcosa,amare ed essere amati č TUTTO.
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 12/10/07, 11:11 »
0

gezuar edhe nga une fetsen e bajramit dhe ju uroj fat ne jet dhe zoti qoft me ju  :-* :-* :-*
Identifikuar

ik bo cicin
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #3 : 12/10/07, 11:11 »
0

GEzuar GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR

Identifikuar

...........xXx............
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #4 : 12/10/07, 11:11 »
0

Me Fat Bajramin te gjithe Shqiptareve kudo qe ndodhen.
Qofte ky vit nje vit i mbare per te gjithe ju! Zgerdhihem
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 12/10/07, 15:03 »
0

Drita e kėsaj dite le tė shėndrisė shtėpinė dhe shpirtin tuaj
Gėzimi le ta mund hidhėrimin
Zoti ju dhasht atė qė se keni dhe le tua mbroj atė qė e keni.
 
                *     *     *

Uroj qė ky Bajram tė jetė festė e ngrohtėsisė, respektit dhe besimit, ditė e dorės sė ofruar, dashurisė sė ndėrsjellt dhe dinjitetit.

                                                 GĖZUAR FITĖR BAJRAMIN!!!
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro atė qė ėshtė perfekt, por bėje perfekt atė qė do *
Donik
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 66

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #6 : 19/12/07, 13:01 »
0

GĖZUAR FESTATVėllezėr e motra shqiptarė muslimanė, gėzuar festėn e KURBAN BAJRAMIT

Vėllezėr e motra shqiptarė tė krishterė, gėzuar KRISHTLINDJET !

Vėllezėr e motra shqiptarė, tė tė gjitha konfisioneve fetare,

gėzuar VITIN E RI -2008 !

Me dėshirėn time mė tė madhe pėr suksese nė ēdo lėmi tė jetės dhe mbi tė githa me njė zgjidhje fatlume tė ēėshtjes madhore kombėtare, ribashkimit tonė kombėtar, nė nje shtet tė vetėm kombėtar, ashtu siē na e dhuroi ZOTI, me emrin e bukur SHQIPĖRI !


GĖZUAR, GĖZUAR…!!
Identifikuar
eri - kryetare e forumit rinor te dallavere
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 165


Te duash eshte njerezore,te falesh hyjmore

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #7 : 20/12/07, 07:07 »
0

GEZUAR KURBAN BAJRAMIN
                      PAQE MBARESI DASHURI
                           NE ZEMRAT  TONA Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #8 : 20/12/07, 07:07 »
0

CA TE BOJ NDONJE GJE KURBAN SOT UNE??
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #9 : 20/12/07, 08:08 »
0

CA TE BOJ NDONJE GJE KURBAN SOT UNE??
SI GJITHMONE GRATE PO KE TJETER

THASHE TA NDERROJA DOREN KETE VIT  Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha

PO ME MIRE PO VAZHDOJ TRADITEN
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #10 : 20/12/07, 08:08 »
0

CA TE BOJ NDONJE GJE KURBAN SOT UNE??
SI GJITHMONE GRATE PO KE TJETER

THASHE TA NDERROJA DOREN KETE VIT  Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha

PO ME MIRE PO VAZHDOJ TRADITEN
E KUPTOJ SE KURBAN GRAT I BAJM GJITHMONE POR PER ME NRRU DOREN EDHE ME BA DASHNORET KYT VIT NA FALET SE PREJ HADHIT E KENA APO JA

ME MIRE DASHNOREN SE LIND NEVOJA ME GJET NJE TJETER PASTAJ. KUR TE MBAROSH PUNE MA JEP MUA THIKEN
Identifikuar
Kevinjon
Vizitor
« Pergjigju #11 : 20/12/07, 10:10 »
0

Gezuar kurbanin po si shqiptare dhe jo talebanshe  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #12 : 20/12/07, 12:12 »
0

gezuar dhe ju rujt zoti

Identifikuar

ik bo cicin
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #13 : 20/12/07, 12:12 »
0

Identifikuar

ik bo cicin
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #14 : 20/12/07, 12:12 »
0

Identifikuar

ik bo cicin
kaltra'
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 1921

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #15 : 20/12/07, 12:12 »
0
po pra dhe une ashtu them  Buzeqesh
Identifikuar
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #16 : 20/12/07, 12:12 »
0

Identifikuar

ik bo cicin
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #17 : 20/12/07, 18:06 »
0

GEZUAT TE GJITHEVE,FAT MBARESI,SHENDET E LUMTURI NE FAMILJET TUAJA Zgerdhihem
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #18 : 20/12/07, 18:06 »
0

GEZUAR E HAJER BEFSHIM TE GJITHE ISHALLA Zgerdhihem
Identifikuar
DIABOLIQUE
Edhe ARMIKU i te gjithve.. Mund te jet MIK i dikujt!!!!
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 12792

GOTIKA

Respekt: +3

Profili WWW
« Pergjigju #19 : 20/12/07, 20:08 »
0
Identifikuar

<3<3<3
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #20 : 20/12/07, 20:08 »
0

GEZUAR FESTEN E KURBAN BAJRAMIT HARMONIA E BEGATIA MBIZOTEROFSHIN NE JETET TUAJA.Identifikuar

...........xXx............
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #21 : 20/12/07, 21:09 »
0

Gezuar te gjith atyre qe e festojne Buzeqesh
Identifikuar
Sat.
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 923


Don"t believe the truth

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #22 : 20/12/07, 23:11 »
0

Gezuar kurbanin po si shqiptare dhe jo talebanshe  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
??? ???
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #23 : 21/12/07, 09:09 »
0

gezuar vitin e ri te gjitheve
Identifikuar
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #24 : 21/12/07, 16:04 »
0

Gezuar dhe me fat Kurban Bajrami te gjithe muslimaneve kudo qe ndodhen. Begati, lumturi dhe harmoni ne familje.  :D
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro atė qė ėshtė perfekt, por bėje perfekt atė qė do *
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: