1 Pyetje vetem per femrat
Faqe: [1] 2 3 4 ... 11
  Printo  
Autor Tema: 1 Pyetje vetem per femrat  (Lexuar 60819 here)
dj diamant
Vizitor
« : 09/03/08, 13:01 »
0

Kete tem po e hap qe meshkujt ti bejne nje pyetje cfaredo per 1 femer te forumit .. pa patur nevoj ti drrejtoheni 1 antareje ne emer por thjesht pyetje dhe te pergjigjet kushdo nga femrat .. po e nis une.

Si silleni ju femrat kur dilni bllof me nje mashkull ?
Identifikuar
Albani 1
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2128


Respekt: +2

Profili
« Pergjigju #1 : 09/03/08, 16:04 »
0

cfar beni ju femrat po te shihni  dj diamant ne rrug !
Identifikuar

Te dashurosh nuk do te thot te gjesh njeriun me te cilin te kalosh jeten! Por te gjesh njeriun pa te cilin nuk jeton dot.. !
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 09/03/08, 16:04 »
0

cfar beni ju femrat po te shihni  dj diamant ne rrug !

Pyetje e veshtir,   Gjuha do ta kidnapojme Gjuha Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro at q sht perfekt, por bje perfekt at q do *
Albani 1
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2128


Respekt: +2

Profili
« Pergjigju #3 : 09/03/08, 16:04 »
0

hahaah  :-*
si do te djehen femrat  ku jon tu pir kafe me nje antar te forumit ja si p,sh,ll Albani  Shkel Syrin
Identifikuar

Te dashurosh nuk do te thot te gjesh njeriun me te cilin te kalosh jeten! Por te gjesh njeriun pa te cilin nuk jeton dot.. !
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 09/03/08, 16:04 »
0

hahaah  :-*
si do te djehen femrat  ku jon tu pir kafe me nje antar te forumit ja si p,sh,ll Albani  Shkel Syrin

Une nuk pi kafe me asnje anetar se kam frig mos digjem  Gjuha Gjuha Gjuha  leng freskues ndoshta  Zgerdhihem  Gjuha Zgerdhihem
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro at q sht perfekt, por bje perfekt at q do *
Mystica
BeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #5 : 09/03/08, 17:05 »
0

Si silleni ju femrat kur dilni bllof me nje mashkull ?

Hmmmmmm, bllof ne cfare situate ? Specifikoje me mire.
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
*ANGEL*
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 232


Relax,Take it easy

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #6 : 09/03/08, 17:05 »
0

Si silleni ju femrat kur dilni bllof me nje mashkull ?

Hmmmmmm, bllof ne cfare situate ? Specifikoje me mire.

Puna esht mos me dal bllof..se po dole u flliqe...e rendesishme esht te jesh vetvetja dhe te shfaqesh sa me shum vertetesi ne ato qe thua.e kshu ske shance te dallesh bllof..
Dalin bllof ato femra qe zakonisht hiqen me shum se cdin e ne kte rast do te ishte me mir te ndalonin aty ku ishin e te hapin nje tem te re se sdo jen ne gjendje te "hahen" me nje mashkull(flasim ktu per meshkuj te zgjuar e??  Zgerdhihem ))
Pergjigje me te sakte do tju jepja nqs personalisht do te kisha dal bllof ne bised me nje mashkull..
Identifikuar

MOS DASHURO NJE ENGJELL.......AI MUND TE FLUTUROJE NDERSA TI JO....
Albani 1
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2128


Respekt: +2

Profili
« Pergjigju #7 : 09/03/08, 18:06 »
0

e ju femra a me doni mu  Zgerdhihem  Zgerdhihem  Zgerdhihem
Identifikuar

Te dashurosh nuk do te thot te gjesh njeriun me te cilin te kalosh jeten! Por te gjesh njeriun pa te cilin nuk jeton dot.. !
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #8 : 09/03/08, 18:06 »
0

une jo Gjuha Gjuha
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #9 : 09/03/08, 21:09 »
0

Si silleni ju femrat kur dilni bllof me nje mashkull ?

Shum e qarte :D .


Hmmmmmm, bllof ne cfare situate ? Specifikoje me mire.

Puna esht mos me dal bllof..se po dole u flliqe...e rendesishme esht te jesh vetvetja dhe te shfaqesh sa me shum vertetesi ne ato qe thua.e kshu ske shance te dallesh bllof..
Dalin bllof ato femra qe zakonisht hiqen me shum se cdin e ne kte rast do te ishte me mir te ndalonin aty ku ishin e te hapin nje tem te re se sdo jen ne gjendje te "hahen" me nje mashkull(flasim ktu per meshkuj te zgjuar e??  Zgerdhihem ))
Pergjigje me te sakte do tju jepja nqs personalisht do te kisha dal bllof ne bised me nje mashkull..
Si silleni ju femrat kur dilni bllof me nje mashkull ?

Hmmmmmm, bllof ne cfare situate ? Specifikoje me mire.

Ne situata te pergjithshme te jetes . .ne nje propozim, mohabet ne kafe, biseda te ndrryshme etj etj .
Identifikuar
Aktual
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 129


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #10 : 09/03/08, 21:09 »
0

Pse femrat behen nervoz  shume shpejt,sidomos keto virtualet e forumit  hihihihiihih
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #11 : 09/03/08, 21:09 »
0

1 Pyetje vetem per femrat => Te thyesh nje got, pjat, filxhn etj etj per ju femrat eshte strres apo antistrres ?
Identifikuar
halili.. vllau i gjeto basho mujit prej bjeshkeve tnamuna
ish furgonist
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 230


kreshnik nga bjeshket e namuna

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #12 : 09/03/08, 22:10 »
0

a me fusni dot ne shishen tuaj??? Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin
Identifikuar

lejm me barre. ene arushe po te jesh zane mali a pele kali.
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #13 : 09/03/08, 23:11 »
0

1 Pyetje vetem per femrat  => A keni ndermend me na kthy naj pergjigje apo .. te qaj une
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #14 : 10/03/08, 00:12 »
0

a me fusni dot ne shishen tuaj??? Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin Shkel Syrin

sigurisht qe po,nese guxon te me aftohesh >Merzitur Gjuha
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #15 : 10/03/08, 00:12 »
0

1 Pyetje vetem per femrat => Pse jeni shum nevrike ju femrat ?
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #16 : 10/03/08, 00:12 »
0

Pse femrat behen nervoz  shume shpejt,sidomos keto virtualet e forumit  hihihihiihih

sepse na acaroi qe ne filim ajo macja e zez qe kishe vene tek avarari dhe te kemi marr inat sepse
ti na acaren,te pelqen te na ngresh nervat,ndonjeher...............gjithmon Shkel Syrin Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #17 : 10/03/08, 00:12 »
0

1 Pyetje vetem per femrat  => A keni ndermend me na kthy naj pergjigje apo .. te qaj une

po o flori,vetem lot te mos shoh ne syt e tu Shkel Syrin Zgerdhihem
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #18 : 10/03/08, 00:12 »
0

1 Pyetje vetem per femrat => Te thyesh nje got, pjat, filxhn etj etj per ju femrat eshte strres apo antistrres ?

stres kur te thyhet padashur se do ti mbledhim vet copat dhe antistres kur i thyejm lart ne nerava se ikim dhe ua lejme juve ti mblidhni copat Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #19 : 10/03/08, 00:12 »
0

Muzika me e preferuar per femrat ? 
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #20 : 10/03/08, 00:12 »
0

1 Pyetje vetem per femrat => Pse jeni shum nevrike ju femrat ?

sepse mundohemi te jemi te durueshme me juve dhe koh mbas kohe na duhet te shperthejm per tu cliruar se dryshe do plasim po ti mbajm te gjitha perbrenda,se neve e vrasim trurin me teper se juve Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #21 : 10/03/08, 00:12 »
0

Femra pse me duket se jeni kaq shum te lodhura >
Identifikuar
Nessuno
Moderator Forumi
Gjysem BalkanWebs
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2719


Mos me cani trapin

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #22 : 10/03/08, 08:08 »
0

kur beni trukun... c'mendoni?
Identifikuar

Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #23 : 10/03/08, 10:10 »
0

kur beni trukun... c'mendoni?

Mendoj...te dukem sa me e paraqitshme, sepse...ma kerkon edhe puna! 8) Zgerdhihem
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #24 : 10/03/08, 10:10 »
0

1 Pyetje vetem per femrat => Pse jeni shum nevrike ju femrat ?

Kush te tha mo?? :-X Pastaj...varet nga femrat, jo te gjitha femrat jane nevrike! 8)
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Faqe: [1] 2 3 4 ... 11
  Printo  
 
Shko te: