Sa zjasni ne mardhenie seksuale?
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: Sa zjasni ne mardhenie seksuale?  (Lexuar 16789 here)
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« : 13/05/09, 20:08 »
0

Sa mund te zjasni mardhenien seksuale ?Pytja eshte per djemt dhe per vajzat.D M TH sa duroni pa shkuar ne orgazem Hera e pare
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« Pergjigju #1 : 13/05/09, 20:08 »
0

PSH....Hera e par zjat 20 minuta
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« Pergjigju #2 : 15/05/09, 12:12 »
0

Si ka mundesi mos me pas pergjigje ktu mer?
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #3 : 15/05/09, 14:02 »
0

Si ka mundesi mos me pas pergjigje ktu mer?

EPO SDO TE GENJEJE MILETI VISO Gjuha Gjuha

SHOKU KOHEZGJATJA VARET NGA URIA SEKSUALE DHE NGA DESHIRA PER PARTNEREN. VARET NGA PARAPERGATITJA. ME KA NDODHUR EDHE NJE MINUTE EDHE GJYSEM ORE KESHTU QE CILEN TE TE JAP SI PERGJIGJE??
Identifikuar
KaDHaisti Franko
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 11873


Respekt: +34

Profili
« Pergjigju #4 : 15/05/09, 15:03 »
0

Viso i bie te jete per burra e gra te martume, pra qe kane nje raport kostant krevati... ketu bura dhe gra te martume jena me gishta... Zgerdhihem
Identifikuar

Ti rrish larg "idiotllizmit", do te thote ta kesh prekur me pare ate...
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #5 : 15/05/09, 19:07 »
0

.........jena me gishta dhe kena cip thoj atij vinit prandaj nuk flasim.. Se dija shyqyr Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
Demon
A man can be happy with any woman, as long as he does not love her.
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 142


Never mind!

Respekt: +2

Profili
« Pergjigju #6 : 18/05/09, 01:01 »
0

Varet nga femra qe kam ne krah. dmth sa me ben te ndihem mire, sa me pelqen, cfare ndjenjash kam ndaj saj!
Identifikuar

Between men and women there is no friendship possible. There is passion, enmity, workship, love, but no friendship.
^^^Oscar Wild^^^
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #7 : 04/06/09, 01:01 »
0

Si ka mundesi mos me pas pergjigje ktu mer?

EPO SDO TE GENJEJE MILETI VISO Gjuha Gjuha

SHOKU KOHEZGJATJA VARET NGA URIA SEKSUALE DHE NGA DESHIRA PER PARTNEREN. VARET NGA PARAPERGATITJA. ME KA NDODHUR EDHE NJE MINUTE EDHE GJYSEM ORE KESHTU QE CILEN TE TE JAP SI PERGJIGJE??

fol ore kadri fol se ty te kemi neve te na shpetosh nga situatat Zgerdhihem

varet...ka here qe edhe hic....bosh,,,,that fare Se dija
Identifikuar
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« Pergjigju #8 : 04/06/09, 09:09 »
0

normal kur han grosh ter kohen te thahet fyt iahahahah
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #9 : 04/06/09, 20:08 »
0

hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe  mbase mbase,duhet edhe nje pushim ose ndonje stimulus Gjuha
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #10 : 04/06/09, 20:08 »
0

me kete menje qe kam une e zgjas nje minute por e perseris per tre ore rresht

hahahahaahhahhhhaahhaahahhahahah
Identifikuar
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« Pergjigju #11 : 04/06/09, 20:08 »
0

apolo futja noj her karkaleca  te par
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #12 : 04/06/09, 20:08 »
0

apolo futja noj her karkaleca  te par

ne kohen tone ka qene qumesht panda robo. megjithese po te thm qe midhjet jane me mire se karkalecat. provoji se do ngelesh i kenaqur ti dhe ajo qe do shtrosh poshte
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #13 : 04/06/09, 20:08 »
0

me kete menje qe kam une e zgjas nje minute por e perseris per tre ore rresht

hahahahaahhahhhhaahhaahahhahahah
hahahahaha neve njeher kapem 4 min te besohet? hahaha por ishte 1 maji me duket,fest
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #14 : 04/06/09, 20:08 »
0

karkalecin e bej te vdekur une o as..por edhe kerpudhat jan te mira thon Shkel Syrin
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #15 : 04/06/09, 20:08 »
0

karkalecin e bej te vdekur une o as..por edhe kerpudhat jan te mira thon Shkel Syrin

midhjet moj midhjet edhe te shkon nata kolovajse
Identifikuar
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« Pergjigju #16 : 04/06/09, 20:08 »
0

ju si me cen 18 vjecar per 4 minuta hahahahah
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« Pergjigju #17 : 04/06/09, 20:08 »
0

un te them te drejten hren e par nja 15 minuta
por te dyten sme puno indjetroja hic sedi vec para partizan
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #18 : 04/06/09, 20:08 »
0

te thash pra ishte 1 maji,donte ta festonte festen hahahahahaha nje me vrap me vrap ne kemb se na zun kalaqt hahahaha Zgerdhihem

( ka raste qe..ik ore ik se doni edhe juve pastaj..sua them)
Identifikuar
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« Pergjigju #19 : 04/06/09, 20:08 »
0

ahahahahahah
pij longje sa me shum se ke munges vitaminash hahahah
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #20 : 04/06/09, 20:08 »
0

i kam harxhur lengjet gjate rruges hahahahaha Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe
Identifikuar
visi09
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 4898


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Respekt: +23

Profili WWW
« Pergjigju #21 : 04/06/09, 21:09 »
0

uuu qa paske ba ti maj
ti paske ken
machine sex
ahhaha
Identifikuar

Respektoi njerėzit kur tė jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata pėrsėri kur tė zbresėsh...!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #22 : 04/06/09, 21:09 »
0

se keni provuar akoma lavatricen kur ben shtrydhjen ju.

ka ca lezete jeta familjare qe si dini
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #23 : 04/06/09, 22:10 »
0

AQ SA MA KA QEFI Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe

sa te zgjat qefi ty??
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #24 : 05/06/09, 02:02 »
0

AQ SA MA KA QEFI Qesh me te madhe Qesh me te madhe Qesh me te madhe

sa te zgjat qefi ty??

ta dim edhe neve te tjeret ca te bejm..te vrasim veten apo ti rrahim shpatullat Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: