BARCALETA ME BJONDE
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: BARCALETA ME BJONDE  (Lexuar 27228 here)
FENIKS
Vizitor
« : 30/04/07, 09:09 »
0

1) Pse biondinat vene nje kokerr sheqer nen koke para se te flene ?

  Qe ta  bejne gjumin e embel !!!!!!!
_________________________________________________________

 2) Pse Bjondina kur te bene nevojen i ndahet m**i ne dy pjese?

Sepse ka harruar mercedeskat veshe. 
__________________________________________________________ 

  3) Pse bjondina kur lahet iken me vrap?

   Se ka perdorur shampo  wash&go .
___________________________________________________________
4) Pasi te vdes Bjondina ia bashkojne kembet edhe aty shkruan, me ne fund te bashkuara
__________________________________________________________________________
5) Vendosen dy bjonde te shkonin ne teater. Shkojne per te blere biletat hyrese dhe shitesja ke dera i pyet: Per Hamletin???
Bjondet: Jo, jo, per ne te dyja
______________________________
6) Bisedojne dy bjonde per rastin qe nje nate me pare kishin ikur dritat.
I thote e para: Imagjino, dy ore kam ngelur ne ashensor..
E dyta: S'eshte gje ajo... une isha ne nje shopping centre dhe kam ndenjur dy ore ne shkallet levizese sepse iken dritat.
______________________________
7) Pse i ka bjondja floket e lagura cdo nate?
-Sepse e puth peshkun e saj ne akuarium per nate te mire.
___________________________________________________
8) Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?
Qe te shohe veten si duket kur flen
_______________________________
9) Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat. Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte. Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend
___________________________________________________________________
10) Perse bjondja e merr kompjutorin ne spital?
Qe ti heqin viruset
______________________
11) Ku eshte dallimi midis bjondes dhe TETRISIT?
Tetrisi mund te pauzoje ndonjehere.
_______________________________________

12) Hyp bjondja ne autobus dhe i thote nje plakut. Do ngriteshe qe te ulet nje femer shtatzene? E sheh plaku e sheh... nga koka tek kembet dhe i thote: Me sa shoh une ti s'je shtatzene?
Jam jam - tha bjondja - qe 20 minuta qe jam shtatzene..
_________________________________________________

13) pse bjondes i dhemb syri majte sa here qe pi caj?
se harron me heq lugen nga filxhani
__________________________________

14) Bjondja ne avion
Nje here nje bjonde diku nga nje vend i Europes fiton nje llotari per te shkuar ne New York.
Bjondja kishte nje bilete economy class. Por kur hyn ajo pa qe karriget ne zonen e mbyllur me perde ishin me te medha dhe me te rehatshme se ate te economy class dhe vendos qe te ulet ne nje nga te parat. Duke pare nje gje te tille disa nga stjuardesat me rradhe u perpoqen qe ta largonin bjonden nga ku ishte ulur per ne vendin e saj. Por bjondja nuk pranonte qe nuk pranonte duke thene qe 'Une kam fituar llotarine dhe do te shkoj ne New York'. Me ne fund nje nga stjuardesat shkon ne kabinen e piloteve dhe shpjegon se si e kishte hallin. Njeri nga kapitenet e pyet se si eshte zonja. Me te degjuar qe ishte bjonde i thote:
-Degjo me lini mua te flas me te pasi gruaja ime eshte bjonde dhe une di se se te merrem vesh me te....hahaha...  ...KOPANI... 
Ai shkon atje pershperit dicka ne veshin e bjondes dhe bjondja menjehere shkon ne vendin e saj. Te habitur te gjithe stjuardesat e pyesin se si kapiteni arriti ta bindte bjonden. Ai pergjigj:
-Shume thjesht:i thashe qe; 'Kjo pjese e avionit nuk shkon ne New York'.
ahahahahhahahaahahahahah kjo me ka pelqy me shume nga te gjitha

______________________________________________________________

15).Perse nje bjonde nuk arrin dot te telefonoje?
Sepse shtyp 69 dhe harron numrat e tjere!
_________________________________________
16).Si quhet nje bjonde qe i ngjyros floket te zinje?
Inteligjenc Artificiale
_____________________
17).Vete kokekuqja te vizitohet dhe i thote doktori..e dashur je shtatezane, dhe meqe burri ka ndejtur siper teje gjate aktit seksual do te dali femija cun..brunes i tha, meqe ti ke ndejtur siper burrit femija do te dali goc..bjondja filloj te qante, dhe e pyet doktori po ti ca ke pse qan?- i thote kjo..po une qe e kam bere "doggy style" dmth stilin e qenit, do bej kelysha?
__________________________________________________________________
18).Pse bjondet nuk lahen me uje te nxehte???
Mjegullohet pasqyra
____________________
19).Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?
Kjo ehste nata e pare qe un po fle vetem
____________________________________
20).Dy bjonde u bene gati te veshura te ngjeshura per te vajtur ne club!
Dalin pershjashta edhe ndalojne nje taxi.
Kur futen brenda, i pyet shoferi:
-Ku do vemi vajza?
Kto te habitura shikojne njera tjetren edhe thone:
-Ca, do vi edhe ky me ne????
_________________________________________
21).Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin:
- me fal sa kushton ky televizori
Shitesi pergjigjet: -Nuk shesim per bjondet
Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe pyet perseri:
-me fal sa kushton ky televizori
dhe shitesi perseri: nuk shesim per bjondet
-Me fal po nga e di qe jam bjonde
-Sepse ky nuk eshte televizor por furre me korent !
______________________________________________
22).Skon nje bionde per te blere suxhuk... dhe i thote shitesit: me jep nje meter suxhuk!!!
- je ne terezi ti moj, se shesim me meter po me kile!
- mire atehere me jep nje kilometer! - thote biondja.
_______________________________________________

23).Pse s'flet bjondja kur ben sex?
se nena i ka thene mos fol me njerez te panjohur!
_____________________________________________
                SA BARCALETA KA ME BJONDET E DI KUSH KETE??????????

                                           ASNJE! ;)TE GJITHA JANE TE VERTETA Buzeqesh Buzeqesh 
« Ndryshimi I Fundit: 30/04/07, 09:09 nga FENIKS » Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #1 : 30/04/07, 10:10 »
0

1.Pse ka kaq shumė barcoleta pėr bjonde?
Qė tė marrin vesh Zeshkanet..

2.Cfare thote bjondja kur zgjohet ne mengjes?
-Po ju djema te gjithe ne nje skuader luani?

3.Perse nje bjonde qesh gjithmone kur ka vetetima?
-Sepse kujton se dikush po i ben ndonje foto!

4.Dy bionde qėndrojnė pranė njė lumi por ne ane te kundėrta. Biondja nga njėra ane e lumit e thėrret bionden ne anėn tjetėr dhe e pyet? Hej, te lutem me thuaj se si mund te kaloj ne anėn tjetėr te lumit?
Biondja tjetėr i pėrgjigjet: Po ti tashme je ne anėn tjetėr te lumit

5.Dje e kam bere testin e shtatzėnisė po i thotė biondina biondinės, kjo tjetra i kthehet a kenė pyetjet e vėshtira.
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #2 : 30/04/07, 11:11 »
0

Shkon bjondja ne ne dyqan elektronike. Pyet shitesin:
-Sa kushton ku televizori ?
shitesi i kthehet:
-Nuk u`a shesim Bjondeve .
Shkon Boindja dhe ve nje paruke te zeze dhe vjen prap.
-Sa kushton ku televizori ?
-Nuk iu shesim biondeve.
Shkon Bjondja ne sallon dhe transformohet komlet vesh rroba
sekretareje dhe kthehet.
-Sa kushton ky televizori ?
-Nuk iu shesim Bjondeve.
Atehere Bjondja pyet:
- Nga e merr vesh xhanem qe jam Bjonde
-Shume e thjeshte ajo qe po kerkon eshte microwalve.
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #3 : 04/05/07, 13:01 »
0

Pse nje bjonde para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh?
Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Nje anglez shkon ne greqi dhe ulet ne nje trotuar duke pi birre, nderkohe nje bjonde i ulet afer! c`kemi i thot anglezi a kupto anglisht? vetem pak i pergjigjet bjondja,
Po sa pak?
50 euro thot bjondja


Nje bionde shkon ne nje dyqan video-kasetash, ndalon ne sektorin e filmave porno dhe zgjedh nje qe i pelqeu emri. Pasi shkon ne shtepi pregatitet per ta pare, vendos kasten ne video dhe pret te filloje filmi, pret 2 minuta hic asgje, pret 3 minuta, 5 minuta, 10 minuta prap hic, asgje. E nevrikosur kthehet ne dyqanin e kasetave e i thote shitesit : mashtrues, pse talleni me klientet, kaseta ishte bosh!!!
Shitesi e merr kaseten dhe lexon titullin:"VIDEO HEAD CLEANER"
Identifikuar

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
liburnet99
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 54


Good luck next time… because i am afraid

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 17/05/07, 11:11 »
0

pse kam pershtypjen se keni patur nje te dashur bjonde dhe ajo ju ka lene me gisht ne goje????????????????????? Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

Will some woman in this desert land
Make me feel like a real man?
Take this rock n roll refugee
Ooo Babe, set me free

Ooooo I need a dirty woman
Ooooo I need a dirty girl
Frankasy
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 26


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 19/06/07, 19:07 »
0

Te bukura keto.Po ate e dini?

Fitoi nje bjonde nje bilete per ne USA por jo ne klasen e pare.Mundohen 6 stjuardesa qe ta bindin qe nuk e ka vendin aty por ajo nuk bindet.Me ne fund shkon piloti i avionit dhe i thote dicka ne vesh.Ajo iken menjehere me vrap.Kur e pyesin stjuardesat se cfare i tha,ai iu pergjigje:"Kjo rradha ketu nuk shkon ne USA".
Identifikuar

IGN is over,Balkan web is here!
KanGaro_Toure
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 67

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #6 : 20/06/07, 23:11 »
0

A e dini cka thot bjondja kur ta sheh bananen ne rruge ?


Thote uuu prap duhet te rrezohem
Identifikuar

zone4design.blogspot.com
islamabad
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 301

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #7 : 10/07/07, 21:09 »
0

1. NJE BIONDE DHE NJE BRUNE HIDHEN NGA 15 KATESHI......kUSH BIE NE TOKE ME SHPEJT, BIONDJA APO BRUNIA?
KUPTOHET QE BRUNIA, SEPSE BIONDIA NDALON HERE PAS HERE DHE PYET NGA ESHTE RRUGA........
2. CILA ESHTE GJEJA E PARE QE MENDON NJE BIONDE KUR MERR VESH QE ESHTE SHTAZENE?
VALLE, A ESHTE I IMI....
3. SI IA BEN NJE BIONDE TE NDEZE DRITEN PASI KA BERE SEX?
HAP DEREN E MAKINES....
4. BIONDJA KUR ZGJOHET THOTE MIREMENGJES CUNA......
Identifikuar
unforgiven
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 7

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #8 : 25/07/07, 13:01 »
0

Cfare ben nje neuron ne trurin e nje bjondeje?
-Kendon " I am a survivor" !!!
« Ndryshimi I Fundit: 26/07/07, 12:12 nga unforgiven » Identifikuar
aleksandra
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 476

ahh dashuria

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #9 : 22/08/07, 13:01 »
0

  Ku qendron nryshimi midis bjondes edhe gripit?
  Asnje ndryshim,me te dyja perfundon ne shtrat:
  Pse bjondet e lane deren hap kur bejne dush??
  Qe mos ti shof njeri nga vrima e celsit:
  Pse bjondia kur ulet ne kompiuter merr nje litar me vete??
  Mundohet te lidhet me internet:
 Cfare ndryshimi kane bjondia me titanikun?
 Ne titanik eshte dite sa persona kane hyp,te bjondia nuk i duhet:
  Si betohet bjondia:
  Jam e virgjer(per koke te kalamajve)
  Cfare shef kur shikon bjonden thelle ne sy?
 Pjesen e prapme te kokes:
Identifikuar

NJERIU LIND I TILLE NUK BEHET
spring
Vizitor
« Pergjigju #10 : 26/10/07, 15:03 »
0

waaaaaaaaaaaaa sa inat

me siguri qe ju ka lene ndonej bionde dhe thoni keto barcaletat ju >Merzitur ??? ???
apo sja u varin biondet prandaj Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar
SaHaRa
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 28


Heartless

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #11 : 25/11/07, 01:01 »
0

Bisedojne dy bjonde per rastin qe nje nate me pare kishin ikur dritat.
I thote e para:Imagjo dy ore kam ngelur ne ashensor..
E dyta:S'eshte gje ajo... une kisha hipur ne nje shopping centre dhe kam ndenjur dy ore ne shkallet levizese sepse iken dritat.

Identifikuar

Don't worry about the people in your past: there is a reason they didn't make it to your future.
SaHaRa
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 28


Heartless

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #12 : 25/11/07, 02:02 »
0

1) Perse japonezet jane populli me i mencur ne bote?
Sepse nuk ka bjondina...
2)sa barcoleta jane per bjondet?
Asnje, te gjitha jane te verteta...
3)Cila eshte fjala e pare qe del nga goja e nje bjondeje ne mengjes?
Faleminderit djema.
4)Cfare kane te perbashket nje bjonde dhe nje shishe birre?
Te dyja jane bosh nga qafa e larte.
5)Pse ka kaq shumė barcoleta pėr bjonde?
Qė tė marrin vesh Zeshkanet..
6)Si quhet nje brune midis dy bjondeve? Perkthyese
7)Pse bojndet e lene kuleten mbi televizore?.Per me pasuru programin
Identifikuar

Don't worry about the people in your past: there is a reason they didn't make it to your future.
Mystica
üBeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #13 : 27/11/07, 11:11 »
0

Biondja dhe banania

Duke kaluar pergjate nje trotuari, nje bjonde shikon nje lekure
 bananeje
hedhur pertoke dhe thote:
 -Oh, mos! Prap do rreshkas sot!
Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #14 : 04/12/07, 23:11 »
0

Shkon bjondina per te vizitu 1 muze dhe duke shikuar rreth e rrotull rrezon 1 vazo dhe thyhet.
Punonjesi i muzeut i thote:
Zonje sapo keni thyer vazon te vjeter 500 vjet.
Bjondina i pergjigjet:
Uhh cfare lehtesimi une kujtova se ishte vazo e re!
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro atė qė ėshtė perfekt, por bėje perfekt atė qė do *
DIABOLIQUE
Edhe ARMIKU i te gjithve.. Mund te jet MIK i dikujt!!!!
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 12792

GOTIKA

Respekt: +3

Profili WWW
« Pergjigju #15 : 09/12/07, 00:12 »
0

PAPAPAPAAA AKA NOI BIONDE KTU QE DO HIDHET NE SULM A JO SE JOM TU I HAP KRAHUN Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha Gjuha
Identifikuar

<3<3<3
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #16 : 18/12/07, 01:01 »
0

hahhah sht ri Gjuha
Identifikuar
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #17 : 18/12/07, 13:01 »
0

UNE SKAM SE I DU FORT MIKESHAT E MIA BJONDE MUAHHHHH :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Identifikuar

...........xXx............
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #18 : 15/01/08, 17:05 »
0

UNE SKAM SE I DU FORT MIKESHAT E MIA BJONDE MUAHHHHH :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Tani pa keqkuptime, keto barcaleta sjane per mikeshat tona bjonde. Per bjondet qe nuk i njohim.  Zgerdhihem :D  Shkel Syrin

Shefi i nevrikosur i thote bjondines se e ka trurin me mes te kembeve.
Te nesermen, bjondina e therret shefin ne telefon dhe i thote:
"Sot smund te vi ne pune se kam gjakderdhje ne tru"
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro atė qė ėshtė perfekt, por bėje perfekt atė qė do *
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #19 : 15/01/08, 20:08 »
0

UNE SKAM SE I DU FORT MIKESHAT E MIA BJONDE MUAHHHHH :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Tani pa keqkuptime, keto barcaleta sjane per mikeshat tona bjonde. Per bjondet qe nuk i njohim.  Zgerdhihem :D  Shkel Syrin

Shefi i nevrikosur i thote bjondines se e ka trurin me mes te kembeve.
Te nesermen, bjondina e therret shefin ne telefon dhe i thote:
"Sot smund te vi ne pune se kam gjakderdhje ne tru"


HAhahahhahahahhahahahahhahahahhahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahh me shkrive mi iiiiiiiiiiiiiiiiii hahahhahahah padyshim qe mikeshat e mia bjonde nuk jane si keta hahahhahahahh kane nje ndryshim rrenjesor hahahahahh me shkrive hahahahhah :D :D Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar

...........xXx............
Sat.
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 923


Don"t believe the truth

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #20 : 05/02/08, 23:11 »
0Një bjonde kthehet në mëngjes në shtëpi dhe e ëma i thotë:
-Është koha që të mendosh edhe ti për të gjetur një burrë, të keqen mamaja.
-E di mama, nuk është se nuk më ka shkuar në mendje një gjë e tillë, por nuk di se burrin e kujt të gjej...

Emigranti

Një fshatar sapo kthehej nga Greqia në vitet e para pas ’90-s dhe kur mbërrin në shtëpi dikush nga fisi e pyet:
- Hë mo, si t’u dukën grekët?
- Mirë, mirë, por një gjë më bëri përshtypje... Gjysma e tyre e kishin emrin “Malaga”...
Identifikuar
Sat.
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 923


Don"t believe the truth

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #21 : 12/02/08, 14:02 »
0

nje person shkonte per ne pune. ngre koken lart, ne nje ballkon ne katin e peste, nje bjonde e mbuluar disi me nje peshqir te vogel, po e ftonte me dore te ngjitej lart. pa e menduar dy here, personi ngjit shkallet me nje fryme, ....shtyn deren e apartamentit qe ishte disi e hapur, ....hyn brenda, dhe .....buzeqeshja i ngriu ne buze, kur zezaku i fshehur prapa deres e fshin per qafe dhe e perdhunon.

te nesermen personi shkonte perseri ne pune ... dhe bjondja perseri ne ballkon e fton te ngjitet lart. por ai e mbante ment c'ndodhi heren e pare. kesaj rradhe bjondes ju desh t'i lutej disa here dhe ti mbushte mendjen se zezaku nuk ishte lart. me medyshje personi ngjitet perseri, hyn brenda ne apartament, hidhet ne krahet e bjondes qe ngulconte nga epshi, dhe .... ne ate kohe vjen zezaku e fshin per qafe dhe e perdhunon....

diten tjeter personi perseri niset per ne pune... bjondja perseri ne ballkon e fton .... por s'e hante me ky ate teke:
personi - jo, nuk vij une
bjondja - eja, jam vetem sot ...
personi - jo, jo, nuk vij une
bjondja - eja, zezaku nuk eshte ... te betohem
personi - vertet
bjondja - po, per zotin ...
personi - te besoj por, kur qenka puna keshtu .... c'te vij kot atehere.......
Identifikuar
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: