Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

“1 mijë euro për çdo bebe”, shihni si tallet Rama me premtimin e Blushit (Foto)

rama-blushi

TIRANE- Përmes një fotoje të shpërndarë në profilin e tij në Facebook, kryeministri i vendit Edi Rama tallet me një premtim të kreut të LIBRA-s, Ben Blushi.

Ndërsa Blushi ka premtuar se do japë 1 mijë euro për çdo lindje, kryeministri tallet dhe poston një foto, ku shfaqen jo vetëm gratë, por edhe burrat shtatzënë.
19399447_10154863950641523_5207454700461546547_n
“Meqë Blushi na premtoi 1 mijë euro për çdo lindje”,- shkruhet në foton e shpërndarë nga Rama.
(BalkanWeb)


Komente ( 10 )

 • N.q.se Ky premtim vjen nga Rama dhe mund ta besojme sepse nuk eshte shume e madhe -sepse shtohet nje jete. (Por Rama mund te mendoj dhe per Blushin per te tilla raste)

 • Kjo qe tallja me idiote qe ke bere zoti Kryeminister.
  Perfundimisht duhet ndruar populli qe voton ju
  Ne fakt ska faj me streset qe kane njerezit po shtohen abortet dhe jo lindjet, ky idiot gjeti mese te tallet.😰

 • Ske popull ti prandaj tallesh,se ne cdo vend te botes pas kesaj do dridhej toka nga demostratat.Ty te lumte se te ka dhene vllahuni fleten e bardhe dhe te ka thene nxije si te duash,se me ke mua mbretereshen kuceder te shqiperise dhe une e percaktoj kush do jete balozi i zi ,qe do masakroi shqiptaret ,Masakrat qe do i beje ky shqiptareve do jete e tmerrshme po ja dha vllahuni fitoren,se ajo me agjenturat e saj do zvendesoi kutite e votimeve ,Zgjedhjet do jene fallco.

 • haha po beni sa te marre votat premton gjithçka,tani jane deputet me votat e ps-se por me vone e shohin parlamentin nga lulishtja ose televizori ky dhe ajo shkenctarja hafizi,ato eurot t’i mbajne per fushate me mire,njerez kot

 • Ah mer qelbes I cifuteve dhe sorosit.

  Tallu mor qelbes Tallu se ke me ke tallesh.

 • Premtimi i Blushit eshte si ekuivalenti i premtiveve te pambajtura te Ed Kokaines ne zgjedhjet e 2013~es si psh 300.000 vendet e punes,shendetsia falas, taksa te ulta per te gjithe shqiptaret dhe ulje te cmimit te energjise elektrike. MOS U BESONI O POPULL HAJNAVE TE POLITIKES SE DHJERE SHQIPTARE JANE THJESHT MASHTRIME ELEKTORALE.

 • Dhe 10 bomba te Hiroshimës te kishin rene ketu sdo ishte shkatruar Shqipëria jon kaq shum sa na e kan shkatërruar per 27 vjet kta politikanet tanë. .vidhni shiteni sa te mundni per derisa ne ju lejojmë

 • Ne fakt kryeministri tallet sepse esht injorant. Por 1 mij euro esht shum pak dhe duhet me patjeter..

 • Premtime skandaloze nga nje force qe do perfaqesohetne kuvend me 1 ose 2 deputet….ABSURDE KETO DEKLARATA!!

 • Turp te te vije Kryeminister. Popullsia po plaket. Emigracioni po rritet me ritme te tmerrshme dhe po largohen familje te tera. Mungese vizioni nga ana juaj dhe mjaft me karagjozlleqe se na si do durojme edhe nje jave me lloj lloj bautatsh pa kripe nga goja juaj. Gjthcka qe ben ti e ben ne menyre te gabuar. Ti vret te ardhmen qe ne embrion per kete vend me as 2 mil banore. Turp.

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .