Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
6 - 1

Angli - Panama

RUSI 2018
2 - 2

Japoni - Senegal

RUSI 2018
0 - 3

Poloni - Kolumbi


Ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës mes Laçit dhe Kukësit përfundoi në barazim 0-0. Në intervistën pas ndeshjes, trajneri austriak i verilindorëve ishte skeptik për lojën. Ai u shpreh se në Laç u luajt pak futboll. Barazimin e arriti Kukësi, apo iu ndali Laçi? “Mendoj që para fillimit të...

Është hedhur sot në FSHF në orën 11:30 shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Katër skuadrat e kualifikuara për këtë fazë, Skënderbeu, Kukësi, Laçi dhe Flamurtari kanë mësuar kundërshtarët. Goglat përcaktuan që dy gjysmëfinalet të jenë Laçi-Kukësi dhe Skënderbeu-Flamurtari. Ndeshjet e para do të luhen më 5 prill,...