Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Shba Penela apo furça për të pikturuar?! Shumë të zakonshme për Kimberly Joy Mallo Magbanua, një infermiere nga Pilipinet. Për të realizuar veprat e saj të artit ajo përdor shiringa të mbushura më ngjyra të ndryshme raporton Tg.com. “Inject Art” është termi që infermierja përdor për të përshkruar mënyrën...

TIRANE– Pas negociatave të punonjësve të policisë dhe bashkëshortes së tij, 53-vjeçari nga Arapaj i Durrësit ka zbritur nga shtylla e tensionit të lartë, nga ku kërcënonte vetëvrasje. Ngjarja u regjistrua në rrugën dytësore përballë Drejtorisë së Patentave, në autostradën Tiranë-Durrës. Mustafa Plaku hipi në shtyllë, ndërsa kërkonte zgjidhje...

Ai është shume i përkushtuar me futbollin por, Cristiano Ronaldo gjen kohë të mjaftueshme për t’u marrë edhe me modë. Së fundmi, futbollisti portugez ka pozuar për setin e tij më të ri fotografik, për reklamimin e të brendshmëve të markës së tij “Cristiano Ronaldo”. Fotot e publikuara prej...

Beniada Nishani vazhdon me provokimet e saj ne rrjetet sociale. Këtë herë modelja ka postuar një foto ku shfaqet me një kostum plazhi trupor me pika dhe tegon të pasmet e saj me Lomentin” Koha për Pazar… mos kam harruar dicka?” shkruan Beniada. Nuk është hera e parë që...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.