Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Selena Gomez është shfaqur e veshur me atletet e reja të markës Phenom, e cila ka prodhuar atletet e reja të femrave. Në një postim në Instagram këngëtarja shkruan: “Unë jam aq e ngazëllyer për të ndarë me ju fushatën time të parë @ PUMA Phenom. #DoYou ” “Kjo...

Rihanna është një nga këngëtaret më të famshme në botë e cila ka adhurues të shumtë kudo. Së fundmi ylli I pop-it është bërë pjesë e kopertinës së revistës prestigjoze Dazze, duke u shfaqur me stil dhe shumë e veçantë. Ka qenë vetë Rihanna që i ka postuar në...

Lady Gaga shquhet për look-un e saj ekstravagant si dhe për ndryshimet e herëpashershme që bën. Në fotot e fundit të postuara në profilin e saj Instagram Miss Germanotta shfaqet me një komplet blu të shndritshëm dhe me një make-up të verdhë mbi sy. Nuk është hera e parë...

SHBA-Një karrocë e zbukuruar si për festë që tërhiqet nga dy kuaj ka ndaluar përpara Shtëpisë së Bardhë për të bërë një dorëzim të veçantë, pemën e Krishtlindjes presidenciale. Ashtu siç e do tradita pemën 6 metra të lartë e ka pritur zonja e parë personalisht. Këtë vit i...

Robbie Williams, i cili ndërpreu turneun e tij në shtator pas një sëmundjeje misterioze, ka zbavitur fansat me foto provokuese. Këngëtari 43 vjecar u shfaq nudo në Instagram, duke lënë fansat me gojë hapur. Me librin e tij të ri ai ka mbuluar pjesët intime duke ngacmuar fansat e...

SHBA – Alessandra Ambrosio është larguar përfundimisht nga Victoria’s Secret. Ashtu siç ishte paralajmëruar supermodelja sfiloi për herë të fundit në Shanghai dy ditë më parë dhe sot përmes një fotoje të publikuar në Instagram ka shkruar edhe disa fjalë të ndjera për këtë largim. Por që gjithsesi, Alessandra...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.