Salma Hayek mori pjesë në festën e ditëlindjes së Victoria Beckham.

Stilistja e njohur mbushi 50 vjeç dhe organizoi një festë magjepsëse, në të cilën ftoi shumë personazhe të njohur.

Mes tyre Salma Hayek, Tom Cruise, Marc Anthony dhe Nadia Ferreira, anëtarë të ish-grupit Spice Girls dhe të tjerë.

Salma Hayek, duke dashur ta urojë publikisht dhe ta falënderojë për ftesën, ka bërë një postim në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në të, ajo postoi foto nga festa e Victoria Beckham me mbishkrimin: “Shumë e nderuar që jam pjesë e festës argëtuese të ditëlindjes së Victoria Beckham me miqtë e saj të ngushtë dhe familjen. Edhe pse më dhimbnin këmbët nga kërcimi, ishte një natë kaq e veçantë, e paharrueshme dhe argëtuese”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb