Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


Nuk është kurrë vonë për t’u bërë modelë, 69-vjeçarja sfilon në pasarelë (Foto)

SHBA- Nuk është kurrë vonë për t’u bërë modele. Këtë gjë duket se e di mirë Maye Musk, e lindur në 19 prill të vitit 1948 në Regina të Kanadasë.
Ajo u transferua në Afrikën e Jugut bashkë me familjen kur ishte fëmijë, ku dhe u martua me një të pasur vendas.

Ajo vendosi që të transformohej në imazhin kryesor të kompanisë së saj.69-vjeçarja ka pozuar e zhveshur edhe para pesë vitesh, kur ishte 64 vjeçe.
Motoja e saj është, “Ky është vetëm fillimi”. Pak ditë më parë, ajo u shfaq nw pasarelwn e New York-ut së bashku me modelet profesioniste, duke bërë bujë me parakalimin e saj.

(er.cu/BalkanWeb)