Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Angli - Panama

RUSI 2018
17:00

Japoni - Senegal

RUSI 2018
20:00

Poloni - Kolumbi


Pasa me top me Lindën dhe Zahon, ja si po e kalon Ditën e Verës kryeministri Rama (VIDEO)

Zaho

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Elbasan pas mbledhjes së qeverisë ditën e djeshme.

Mëngjesin e sotëm ai uroi të gjithë shqiptarët për Ditën e Verës, në një postim në Facebook me një foto nga një park i këtij qyteti.

Po në adresën e tij zyrtare, Rama pak minuta më parë ka publikuar një video ku fshaqet në një fushë basketbolli duke luajtur me top.

Kreu i qeverisë shihet tek sa bën pasa me bashkëshorten e tij Linda Rama dhe djalin e tyre Zaho.

(e.f/BalkanWeb)