Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Vdekja tragjike e turistes ruse në Ksamil, bllokohen 64 mjete lundruese

download

Pas vdekjes tragjike të 15-vjeçares ruse në Ksamil, policia ka bllokuar 64 mjete lundruese.

Mësohet se bllokimi është bërë ditën e djeshme, ndërsa gjithçka bëhet në bazë të verifikimeve. Sakaq, mësohet se aksioni për verifikimin e këtyre mjeteve do të bëhet në të gjithë plazhet e vendit, si dhe për verifikimin e dokumentacionit.

15-vjeçarja ruse me inicialet K.R, humbi jetën tragjikish të premten, teksa ishte duke u larë me mamanë e saj në det. Vajza iku me not në hapësirën ku rrinë mjetet lundruese. Një mjet lundrues ka goditur me helikë vajzën 15-vjeçare. Sakaq, pronari i mjetit lundrues Ermal Fataj është arrestuar.
(ed.me/BalkanWeb)


Komente ( 11 )

 • SHTETI MASKARA DHE I KORRUPTUAR SHQIPTAR PER FAJ TE VET,,,TANI I DETYROHET FAMILJES TE VAJZES PAGESEN E NJE PENSIONI NENES TE SAJ DERISA AJO TE VDESE,,,humbjen e vajzes nuk ia zevendeson dot asaj nene asnjeri,,,por te pakten te lehtesohet dhimbja,,,,ketu fajtor kryesor eshte shteti ,,,shteti te paguaje pensionin ,,,,,dhe te bllokoje motorret e ujit,,ose te caktohen vende te vecanta ku te qendrojne keto mjete,,,,,,ndyshe tragjedi te tilla do kemi c’do dite…,//

 • ATA qe vrane dy turiste ruse te denohen ne maksimumin e mundshem ,,,maskarenj,pisa,,vrases te poshter jeni asgje tjeter,,,shko ne maqedoni dhe noton pa pasur frike ne liqen,,,,vetem ne shqipni te vrasin kot,,ju vrafte zoti ishallah,,,,qen,,,pis njerez..//

 • Ca jane bllokuar,? Plot me skafe dhe motor uji ishte zona e qerretit dhe malit te robit sot. Tju vije turp policise dhe politikaneve…

 • Ska nevoj te bllokohen mjete, thjesht te zbatohen rregullat me perpikmeri, te hiqen motorrat me qera nga plazhet publike ne menyre urgjente, te vendosen radar ne bregdet dhe tu vendoset limit mjeteve lundrese ne lidhje me distancen nga bregu, kush e thyen sekuestrim dhe burg kushdo qofte ai, po ketu dalin te gjith te nenes dhe me nje telefonat shefi kufitares legenoset dhe ngre duart.kriminelat e vertete jan ato qe shfrytezojn postin duke i bere presion policise.

 • Po patjeter duhen bllokuar derisa te behen njerez.Bashke me thatin digjet dhe i njomi por situata eshte tragjike sepse vandalet e maleve u bene bregdetas ,nuk ja kane haberin fare se si duhet qarkullojne ne det me mjete,rregulla nuk ka.Ne moment qe afrohet ne distance 400 m nga bregu duhet te arrestohen.Keto shtaze qarkullojne me shpejtesi provokative 15 m nga bregu me koken nga pushuesit qe te shesin mend.Sa here fillojne debate agresive me pushuesit te panumerta rastet mundet direkt te degjenoroje ne sherr apo vrasje.Prandaj te ndalohen derisa te behen njerez dhe kete rregulla te rrepta

 • Ne velipoje ata qe jan pa dokumenta nuk jane sot fare se ju kan thene 👮👮 ikni sa te qetsihet gjendja

 • ne kete vend jetojne njerez qe duan vetem te prishin e te vrasin se eshte shteti qe i lejon te bejne sipas qefit si ne toke ashtu dhe ne det.

 • Bllokojini nè tè gjith bregdetin! Nè Velipojè nè plazhè motorat e ujit lundrojné mbi kokat e njerèzve!

 • Te shpresojme te mos ndodhi ndonje aksident automobilistik se me kete llogjik do te bllokojne te gjithe automjetet.
  Aksidente te tilla ndodhin kudo, por vetem ne Shqiperi shkelen te drejtat e njeriut ” me qellim parandalimi”

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.