Sondazh
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
 
  Soft
29-10-2014
 
Kur bėni dashuri mė sė shpeshti:
 
1) Nė mėngjes
2) Nė drekė
3) Nė mbrėmje

 
  Sondazhet online të BalkanWeb, nuk kanë vlera statistikore. Por kanë si qëllim që të lejojnë lexuesit e saj të shprehin mendimin e tyre mbi tematika aktuale.
Çdo përdorues ka të drejtën e një vote.
 
SONDAZHET E FUNDIT
Soft 29-10-2014
 
 
Kur bėni dashuri mė sė shpeshti:
 
Ekonomi 28-10-2014
 
 
Cfarė efekti do tė ketė aksioni i Qeverisė pėr arrestimin e hajdutėve tė energjisė:
Politike 24-10-2014
 
 
Pas miratimit pėr ngritjen e komisioneve hetimore, cfarė duhet tė bėjė opozita:
 
Sport 24-10-2014
 
 
UEFA e dėnoi Shqipėrinė duke i dhėnė 3 pikėt Serbise nė tavolinė. Ishte ky vendim:
Sport 22-10-2014
 
 
Pas ndeshjes sė dhunshme nė Serbi, UEFA do tė japė vendimin qė do jetė:
 
Sociale 20-10-2014
 
 
Nisi viti i ri akademik nė Universitete. Si ju duket ky fillimvit krahasuar me atė mė parė:
Sport 17-10-2014
 
 
Flamuri qė u hodh nė stadiumin e Beogradit gjatė ndeshjes Serbi-Shqipėri
 
Politike 17-10-2014
 
 
A duhet tė shkojė kryeministri Edi Rama nė Serbi pas incidenteve qė u shėnuan nė ndeshjen Serbi-Shqipėri?
Politike 13-10-2014
 
 
Sondazhi i PS pėr Bashkinė e Tiranės, testohen Majko, Tahiri dhe Kodheli. Ju cilin votoni si kandidatin e duhur tė PS?
 
Sport 07-10-2014
 
 
Cila nga skuadrat nė Super Ligė ka mė shumė tifoza:
Aktualitet 06-10-2014
 
 
Rama dhe Meta kėrkojnė tė reformojnė gjithė institucionet e drejtesisė. Presidenti dhe opozita e vlerėsojnė si pėrpjekje pėr tė kontrolluar sistemin e drejtėsisė.
Ju si mendoni, sistemi i drejtėsisė:
 
Soft 01-10-2014
 
 
Cilin votoni si mė tė bukur nga liqenet nė Shqipėri?
Sociale 22-09-2014
 
 
Pas vizitės sė Papės, a besoni nė reflektimin e politikės dhe shoqėrisė shqiptare?
 
Sociale 08-09-2014
 
 
Mė 15 Shtator nis viti i ri shkollor. Si mendoni, mė cilėsor sistemi arsimor ka qenė:
Kronike 08-09-2014
 
 
Pas arrestimit tė Fullanit, a besoni se do tė vihet drejtėsi pėr skandalin e BSH?
 
Sociale 26-08-2014
 
 
Jemi nė fund tė sezonit veror pėr kėtė vit. Pushimet verore i kaluat:
Politike 25-08-2014
 
 
A mendoni se ėshtė koha qė kryeministri tė bėjė ndryshimet e para nė qeveri?
 
SOFT 12-08-2014
 
 
Sa tė lumtur ndiheni?
Ekonomi 01-08-2014
 
 
Supergrabitja nė Bankėn e Shqipėrisė. A ka pėrgjegjėsi Guvernatori Fullani?
 
Soft 01-08-2014
 
 
Jeni cift? Sa herė nė javė bėni dashuri?
Soft 21-07-2014
 
 
Mendoni se rrjetet sociale ndikojnė mė tepėr pėr lidhje apo divorce?
 
Soft 14-07-2014
 
 
Pushimet verore, kujt i kushtoni mė tepėr rėndėsi:
Sport 13-07-2014
 
 
FIFA publikon emrat e 10 futbollistėve kandidatė pėr ‘Topin e Artė’. Kush e fiton?
 
Sport 10-07-2014
 
 
Kush do e ngrejė Kupėn e Botės nė kampionatin e futbollit ‘Brazil 2014’?
Rajon 07-07-2014
 
 
Protestat masive tė shqiptarėve tė Maqedonisė janė shkaktuar nga:
 
Sport 07-07-2014
 
 
Cila pėrballje mendoni se do tė jetė nė finalen e Botėrorit ‘Brazil 2014’:
Politike 01-07-2014
 
 
Kohėt e fundit janė shėnuar pėrplasje mes ministrisė sė Drejtėsisė dhe Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė lidhur me emėrimet nė Gjykata. Ju si mendoni, cili ka tė drejtė:
 
SOFT 30-06-2014
 
 
A duhet tė hapen ligjėrisht shtėpitė publike nė Shqipėri?
Politike 21-06-2014
 
 
Pėr thyerje tė etikės nė Parlament, Berisha u pėrjashtua 10 ditė nga cdo zhvillim i Kuvendit. Ju si shpreheni mbi kėtė pėrjashtim, jeni:
 
Kronike 17-06-2014
 
 
Operacioni nė Lazarat. Si e vlerėsoni punėn e policisė:
Politike 13-06-2014
 
 
A ka tė drejtė Ēekia tė votojė kundėr statusit pėr shkak tė CEZ?
 
SOFT 10-06-2014
 
 
Cilin konsideroni plazhin mė tė bukur nė Shqipėri?
Kronike 09-06-2014
 
 
KiE 'ngrin" pėr 1 vit tė gjitha dosjet mbi pronat nė Gjykatėn nė Strasburg, kėrkesė kjo e parashtruar nga qeveria Rama. Ndaj kėtij vendimi tė KiE jeni:
 
Politike 04-06-2014
 
 
Kryeministri Rama deklaroi qė me raportin e KE qeveria e ka pėrmbushur detyrėn. A quhet e pėrmbushur detyra e qeverisė?
SOFT 02-06-2014
 
 
Stina e nxehtė e verės sapo hyri. Ku keni planifikuar tė kaloni pushimet:
 
Politike 02-06-2014
 
 
Pritet publikimi i raport progresit tė KE. Mendoni se Shqipėrisė do i rekomandohet statusi i vendit kandidat pėr BE?
Sociale 26-05-2014
 
 
A ėshtė e drejtė greva e anėtarėve tė Shoqatės sė tė Larguarve nga Puna nė administratė?
 
Politike 23-05-2014
 
 
Pritet fitore e ekstremistėve evropiane nė zgjedhjet pėr parlament. A do ndikojė kjo tek vendimi pėr Shqipėrinė?
Politike 21-05-2014
 
 
A e mbėshtesni protestėn e opozitės qė do tė zhvillohet ditėn e premte?
 
Sociale 16-05-2014
 
 
Ndarja e re administrative, gati 5 variante. Javėn tjetėr shpallet varianti fitues. Ju cilin do tė shpallnit fitues?
Sociale 13-05-2014
 
 
Facebook numėron 1 miliard pėrdorues. Po ju e perdorni? Sa orė shpenzoni nė ditė kėtė rrjet social?
 
Kronike 12-05-2014
 
 
Si e cilėsoni operacionin antidrogė tė policisė nė Divjakė:
SOFT 09-05-2014
 
 
“Besa e shqiptarit si purteka e arit”. A mendoni se kjo Fjalė e Urtė Popullore ėshtė aktuale dhe nė ditėt e sotme?
 
Sociale 07-05-2014
 
 
Qeveria vendos qė shqiptarėt e Kosovės dhe Preshevės tė punojnė nė Shqipėri pa leje pune. I njėjti vendim pritet dhe nga Kosova. A besoni se kėto vendime do tė shtojnė vendet e reja tė punės?
SOFT 06-05-2014
 
 
A bėni dashuri online?
 
Soft 02-05-2014
 
 
Cilat janė shkaqet qė shtyjnė njė femėr tė tradhėtojė?
Politike 02-05-2014
 
 
Debati nė PS pėr kryetarin. A duhet tė bėhen zgjedhje?
 
Sociale 29-04-2014
 
 
Mosha e daljes nė pension do tė bėhet 67 vjec nė vitin 2057 Pėrfitimi nga pensioni do tė varet nga kontributi. A jeni dakort me reformėn e re tė pensioneve?
SOFT 28-04-2014
 
 
Nė njė sondazh rezultoi se meshkujt tradhėtojnė mė shumė se femrat. Por, cilat janė shkaqet qė e cojnė njė mashkull tė martuar tė tradhėtojė?
 
Kronike 26-04-2014
 
 
Njė shkresė e SHISH pėr Qeverinė, e publikuar nė News 24, hapi debat tė ashpėr, pėr njė trafik tė drogės me dijeni tė strukturave qeveritare. A besoni se ky lloj trafiku ekziston?
Soft 23-04-2014
 
 
Cilėt cifte bėjnė mė shumė seks:
 
Politike 22-04-2014
 
 
ILDKP nuk do varet nga Presidenti sipas pr/ligjit tė ri. A do shėrbejė kjo pėr njė institucion tė pavarur?
Soft 21-04-2014
 
 
Cilėn pjesė tė trupit konsideroni mė tėrheqėse nė pamje tė parė tek njė mashkull?
 
Politike 18-04-2014
 
 
Presidenti Nishani propozoi qė rroga e gjyqtarit tė jetė mė e lartė se ajo presidentit. A besoni se, kjo masė do tė ulte korrupsionin?
Soft 16-04-2014
 
 
Cilat pjesė tė trupit konsideroni mė tėrheqėse tek njė femėr
 
Politike 14-04-2014
 
 
A mund tė jetė vrasja e Kudret Kumes, (Ilia Karelit) shtysa pėr tė ngritur njė kauzė kundėr racizmit grek ndaj shqiptarėve?
Soft 14-04-2014
 
 
Shefin do e dėshironit:
 
Soft 11-04-2014
 
 
Meshkuj, cilat ju pėlqejnė mė shumė?
Ekonomi 09-04-2014
 
 
A mendoni se do tė jetė e mundur tė mbyllet procesi i legalizimeve brenda mandatit tė parė qeverisės?
 
Sociale 07-04-2014
 
 
Planifikimi familjar. Si mendoni, cili ėshtė numri ideal i fėmijėve qė duhet tė ketė njė cift shqiptar?
Politika 04-04-2014
 
 
Fyle akuza politikes shqiptare se nuk bashkepunon. Qeveria vlereson se ia ka krijuar hapesirat opozites. Opozita akuzon mazhorancen se e neperkemb. Kush mendoni se ka te drejte:
 
Intime 03-04-2014
 
 
Tradhėtia nė cift, cili mendoni se e bėn mė shpesh?
Polike 31-03-2014
 
 
Mosmarrėveshje tė shumta janė shėnuar mes mazhorancės dhe Presidentit. Kush mendoni ju se ka te drejtė?
 
Sociale 28-03-2014
 
 
Aksionet pėr prishjen e objekteve janė shoqėruar me pėrplasje mes INUK dhe pronarėve. Kush ka tė drejtė:
Politike 25-03-2014
 
 
A duhet tė takohen Rama dhe Basha?
 
Ekonomi 21-03-2014
 
 
A jeni dakort me angazhimet qė ka marrė qeveria pėr tė marrė kredinė e FMN?
Bota 17-03-2014
 
 
A mendoni se SHBA dhe BE do ta lejojnė Bashkimin e Krimesė me Rusinė?
 
Sociale 13-03-2014
 
 
A ka rrezik qė Shqipėria tė pėrfshihet nga fondamentalizmi?
Politike 10-03-2014
 
 
Qeveria ‘Rama’ nė 12 Mars bėn 6 muaj nga nisja e punės. Si mendoni se ka punuar deri tani:
 
Politike 06-03-2014
 
 
A ėshtė e favorshme situata aktuale politike pėr tė marrė pėrgjigje pozitive pėr statusin nė qershor?
Kronike 01-03-2014
 
 
Cili mendoni se ėshtė shkaku pėr aktet kriminale tė kohėve tė fundit:
 
Sport 24-02-2014
 
 
Pas hedhjes se shortit tė eleminatoreve pėr “Euro 2016”. Nė cilin pozicion mendoni se do tė renditet kombėtarja shqiptare
Kulture 21-02-2014
 
 
Polemika mes Fatos Lubonjės dhe artistėve karakterizuan ceremoninė e varrimit sė kėngėtares, Vace Zelės. Po ju cilin reagim konsideroni tė drejtė:
 
Rajon 17-02-2014
 
 
6 vjet pavarėsi. A ėshtė sot, Kosova shteti qė ėndėrruan qytetarėt e saj?
Sociale 12-02-2014
 
 
Vendimin pėr heqjen e furgonave tė transportit tė pasagjerėve si masė pėr evitimin e aksidenteve, e vlerėsoni:
 
Politike 21-09-2013
 
 
Delegacionet e Presidentit dhe Kryeministrit udhėtojnė tė ndara drejt SHBA. A duhej tė bashkohej Nishani e Rama pėr vizitėn nė SHBA?
Politike 24-08-2013
 
 
Arvizu: ‘Zgjedhjet e 23 qershorit 2013 ishin historike, si ato tė vitit 1992’. Ju jeni dakort me kėtė deklaratė?
 
Politike 01-07-2013
 
 
PS dhe LSI kanė rėnė dakort pėr njė qeveri me mė shumė portofole. A duhet tė shtohen ministritė?
Kulture 16-04-2013
 
 
Gjuhėtarėt po diskutojne standartizimin e Gjuhės Shqipe. A duhet tė ndryshojė Gjuha Letrare?
 
Politike 11-04-2013
 
 
A ėshtė i drejtė zėvėndėsimi i anėtarit tė LSI nė KQZ?
Politike 08-04-2013
 
 
A duhet tė miratojė Kuvendi Rezolutėn pėr cėshtjen Ēame?
 
Politike 04-04-2013
 
 
A mendoni do tė garantojė fitore me 23 qershor koalicioni i PS me LSI?
Politike 25-03-2013
 
 
Kush mendoni se duhet tė jetė kryeministri i ardhshėm i vendit:
 
Politike 21-03-2013
 
 
Kushti i Ramės pėr aleatėt, ‘Siguroni 10 mijė vota qė tė bashkėqeverisim’. A ju duket i drejtė?
Kronike 18-03-2013
 
 
Ēfarė dėnimi do tė jepnit pėr vrasėsin pedofil Prrenjasi:
 
Sociale 16-03-2013
 
 
Ripėrsėritet situata me pėrmbytjet nė vend, cili mendoni ėshtė shkaku:
Politike 12-03-2013
 
 
Mendoni se mosha e votuesit duhet tė ulet deri nė 16 vjeē?
 
Sociale 08-03-2013
 
 
Cila ėshtė femra mė e pushtetshme nė Shqipėri?
Politike 05-03-2013
 
 
A mendoni se Referendumi zgjidh ngėrēin e votimit tė 3 ligjeve nė Parlament?
 
Sociale 01-03-2013
 
 
A keni besim tek kontrolli qė iu bėhet ushqimeve qė konsumojmė ēdo ditė?
Kronike 25-02-2013
 
 
Vrasjet e komisarėve, a besoni se do tė kapen dhe dėnohen autorėt?
 
Politike 21-02-2013
 
 
BE premton vėzhgues, a do garantojė kjo zgjedhje tė lira?
Rajon 18-02-2013
 
 
Pas 5 vitesh pavarėsi, a mendoni se Kosova ėshtė konsoliduar si shtet?
 
Sociale 14-02-2013
 
 
Mendoni se dhuna ndaj grave gjatė viteve tė fundit:
Politike 11-02-2013
 
 
A duhet tė krijohet njė pol i tretė politik?
 
Politike 04-02-2013
 
 
A duhet tė miratohen 3 ligjet deri nė prill kur skadon afati i dytė pėr integrimin?
Sociale 31-01-2013
 
 
Kthimi i emigrantėve pėr toponimet nė pasaporta, pėr faj tė autoriteteve greke apo shqiptare?
 
Sociale 28-01-2013
 
 
Mendoni se dhuna ndaj grave ėshtė nė rritje?
Politike 23-01-2013
 
 
A duhet tė ndahen mandatet sipas kodit zgjedhor tė zgjedhjeve tė vitit 2009?
 
Politik 21-01-2013
 
 
A do tė shkaktojė heqja e lapidarit nė Preshevė, situatė tė rrezikshme nė jug tė Serbisė dhe veri tė Kosovės?
Politike 19-01-2013
 
 
Gazsjellėsi, gara mes TAP dhe NABUKO, cili mendoni se do shpallet fitues?
 
Politike 15-01-2013
 
 
A besoni se KQZ do tė garantoje zgjedhje tė lira?
Politike 14-01-2013
 
 
A duhet krijuar njė front opozitar me pjesėmarrjen e LSI dhe FRD?
 
Sociale 12-01-2013
 
 
Rastet me vdekje tė disa fėmijėve, a keni besim se drejtėsia do veprojė pas kėrkesave tė familjarėve?
Sociale 09-01-2013
 
 
A ishte i drejtė vendimi pėr lirimin e banesave pėr ish-pronarėt?
 
Politike 03-01-2013
 
 
Ngjarja e vitit 2013, zgjedhjet. Nėse do tė votonit sot, vota juaj do tė ishte pėr:
Politike 28-12-2012
 
 
A duhet tė bėhet Haradinaj kryeministėr i Kosovės?
 
Sport 25-06-2012
 
 
Kush do fitoje EURO 2012 ?
sport 09-06-2012
 
 
Kush mendoni se do triumfoje ne "EURO 2012" ?
 
Politik 30-05-2012
 
 
A e votoni kandidaturėn e mazhorancės, Xhezair Zaganjori pėr President?
Politike 24-03-2012
 
 
Cili mendoni se do tė ishte kandidatura e duhur pėr Presidentin e ardhshėm tė Shqipėrisė?
 
Politike 25-05-2011
 
 
A besoni se Kolegji Zgjedhor do japė vendim tė drejtė per Bashkinė e Tiranės?
Sociale 25-05-2011
 
 
Ku mendoni tė kaloni pushimet kėtė verė?
 
Politike 20-05-2011
 
 
A jeni dakord, me numerimin e votave te hedhura ne kutite e gabuara me 8 Maj?
Politike 15-05-2011
 
 
Vonesa ne nxjerrjen e rezultatit per Tiranen, ju duket?
 
Politike 07-05-2011
 
 
A do t'i drejtoheni kutive tė votimit, nesėr mė 8 Maj ?
Politike 06-05-2011
 
 
Zgjedhjet vendore 2011 mendoni se do t'i fitojė:
 
Politike 03-05-2011
 
 
Thirrjen publike "je vrases" ndaj Bashės tė pedagoges sė inxhinierise e:
Sociale 01-05-2011
 
 
Toleranca fetare nė Shqipėri mendoni se ėshtė:
 
Aktualitet 02-09-2010
 
 
Kush mendoni se ėshtė nė anėn e tė drejtės nė akuzat pėr korrupsion:
Ekonomi 16-06-2010
 
 
Mendoni se po menaxhohen mirė financat e Shqipėrisė?
 
Politike 15-06-2010
 
 
Kriza, mendoni se duhet tė bėhet njė takim i dytė Rama-Berisha?
Sociale 14-06-2010
 
 
A ndjeheni tė sigurtė dhe tė respektuar nė spitalet shqiptare?
 
Sociale 12-06-2010
 
 
Mendoni se sistemi i ndihmave ne Shqiperi eshte transparent?
Sport 11-06-2010
 
 
Ku do ta ndiqni Kampionatin Botėror?
 
Politike 10-06-2010
 
 
Kriza politike, a mendoni se po shėnohet pėrparim nė hapat drejt zgjidhjes?
Sociale 09-06-2010
 
 
A e ofrojnė pastėrtinė e duhur plazhet shqiptare?
 
Politike 08-06-2010
 
 
Jeni dakort qė Parlamenti tė hetojė Masakrėn e Tivarit?
Politike 07-06-2010
 
 
Parlamenti duhet tė votojė kandidatėt e Gjykatės sė Lartė e Kushtetueses?
 
sociale 06-06-2010
 
 
A i plotėsojnė standardet e shėrbimeve shėndetėsore klinikat private nė Shqipėri?
Politike 05-06-2010
 
 
Kriza, mendoni se ndėrkombetaret po ushtrojnė presionin e duhur mbi politikėn shqiptare?
 
sociale 28-05-2010
 
 
Si mendoni tė shfrytėzoni mundėsinė e marrjes sė vizave?
Sociale 27-05-2010
 
 
Ku keni mė shumė besim pėr t'u informuar?
 
sociale 26-05-2010
 
 
A janė rrugėt drejt plazhit mė tė mira se njė vit mė parė?
Politike 12-05-2010
 
 
A jeni dakord me pėrshkallėzimin e protestės sė PS-sė dhe bllokimin e akseve rrugore?
 
Politike 11-05-2010
 
 
Shpresoni tė zgjidhet brenda kėsaj jave kėrkesa e PS pėr hapjen e kutive?
Politike 10-05-2010
 
 
E mbėshtesni letrėn e hapur tė njerėzve tė artit drejtuar Edi Ramės?
 
Politike 08-05-2010
 
 
A do tė ndikojė greva e urisė nė hapjen e kutive?
Politike 06-05-2010
 
 
A ka PS pėrgjegjėsi pėr mosvigjelencė nė zgjedhjet e 28 qershorit?
 
Politike 05-05-2010
 
 
Mendoni se zgjidhja e krizes politike duhet te behet
Politike 04-05-2010
 
 
A duhet te sakrifikohen grevistet e PS deri ne hapjen e kutive?
 
Aktualitet 02-05-2010
 
 
A janė tė pėrfaqėsuara kėrkesat tuaja nė protestėn e PS?
Politike 30-04-2010
 
 
E mbėshtesni grevėn e urisė se deputeteve tė Partisė Socialiste?
 
Aktualitet 29-04-2010
 
 
Ēfarė ėshtė pėr ju dita e 1 Majit?
Aktualitet 28-04-2010
 
 
Ku mendoni se bėhet njė luftė mė e ashpėr ndaj korrupsionit?
 
Sociale 28-04-2010
 
 
Pushimet kete vere do t'i beni?
Politike 27-04-2010
 
 
Do ta mbėshtesni protestėn e opozitės mė 30 prill?
 
Politike 22-04-2010
 
 
Opozita bojkoton sot Kuvendin. Jeni dakord me te?
Sociale 17-04-2010
 
 
Jeni tė kėnaqur me trajtimin e fėmijėve tuaj nė kopshtet publike?
 
Politike 15-04-2010
 
 
Mbėshtesni protestėn e opozitės nė mbrojtje tė fjalės sė lirė nė Kuvend?
Politike 12-04-2010
 
 
A do tė sillet Qeveria te "Skėnderbej" si me Zogun e Zi?
 
Politike 12-04-2010
 
 
Kush duhet te ndermarre hapin perfundimtar per zgjidhjen e krizes?
Politike 11-04-2010
 
 
Ju duken transparente marredheniet e Qeverise me MEICO-n?
 
Politike 08-04-2010
 
 
Mbėshtesni propozimin e zgjedhjeve elektronike nė Shqipėri?
Aktualitet 02-04-2010
 
 
E shihni tė pėrmirėsuar Shqipėrinė pas 1 viti nė NATO?
 
Politike 29-03-2010
 
 
Duken transparente marredheniet e qeverise shqiptare me Greqine?
Aktualitet 26-03-2010
 
 
Jeni dakord qė Kateri i Rades tė vihet si monument nė Vlorė?
 
Aktualitet 25-03-2010
 
 
Miratimin e marrėveshjes pėr varrezat e ushtarėve grekė e konsideroni?
Politike 23-03-2010
 
 
Mendoni se Qeveria duhet tė reagojė pėr pensionet greke nė jug?
 
Aktualitet 15-03-2010
 
 
Mendoni se ēėshtja e Gėrdecit nuk do tė marrė mė drejtėsi?
Ekonomi 07-03-2010
 
 
Mendoni se nė 2010 kriza ekonomike po thellohet?
 
Politike 04-03-2010
 
 
Besoni se qeveria po shpėrfill kėrkesat e PS?
Aktualitet 02-03-2010
 
 
Faturat e energjisė dhe tė ujit i konsideroni:
 
Aktualitet 01-03-2010
 
 
Besoni se do tė ketė drejtėsi pėr ēėshtjen "Gėrdeci"?
Politike 27-02-2010
 
 
Mendoni se vendi duhet tė shkojė nė zgjedhje tė parakohshme?
 
Aktualitet 26-02-2010
 
 
Mendoni se kriza greke ka prekur ekonominė tonė?
Politike 25-02-2010
 
 
Si e gjykoni qėndrimin e opozitės nė Kuvend?
 
Politike 24-02-2010
 
 
E gjykoni tė drejtė vendimin e PS pėr t'u futur nė Kuvend?
PROPOZO NJE SONDAZH
  Pėr tė bashkėvepruar me ne, mund tė dėrgoni njė argument pėr sondazh duke trokitur nė lidhjen e mėposhtėme  
   
 
SHIKO ARKIVIN
  Nėse dėshironi tė shikoni tė gjitha sondazhet tona tė publikuara deri mė tani, trokisni nė lidhjen e mėposhtėme
   
 
KERKO NE ARKIV
 
Kategoria     Data  
Titulli    
KERKO
 
 
 
 
  TV | News24 - Live
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Radio | Rash - Live
 
  toolbar  
   
   
 
SONDAZH
 
 
Nensondazh
 
   
 
 
BALKANWEB.TV
Kutia e ndihmės sė shpejtė, specialisti Alija: E domosdoshme kur ambulanca vonohet nė vendngjarje
 
 
BALKANWEB.TV
Fotoshopi, teknologjia qė kthen kėtė plakė, nė vajzė tė re
 
 
BALKANWEB.TV
Zv.kryetari i Komitetit tė Buxhetit nė Parlamentin Europian interviste per News24
 
 
BALKANWEB.TV
Moti per sot 30 tetor
 
 
BALKANWEB.TV
Qytetari denoncon nė News24: Njė vajzė vdiq se polici mė vonoi teksa e transportoja nė urgjencė
 
 
BALKANWEB.TV
Energjia, Rama takon pensionistėt dhe PAK: Do rrisim pensionet e kryefamiljarėve
 
 
BALKANWEB.TV
Mjeku qė e konsideron beben si kukull prej gome
 
 
BALKANWEB.TV
Kur gjithēka duket se mbaroi, pėrqafohuni, dashuria meriton njė mundėsi
 
 
BALKANWEB.TV
Ganaj dhe Naēo akuza KLD-sė tek ‘Ligjet’: Nuk ndėshkoi gjyqtarėt
 
 
BALKANWEB.TV
PS rezerva pėr luftėn antikorrupsion, Xhafaj: Mė shumė workshop-e se punė
 
 
BALKANWEB.TV
Vaksina falas kundėr kancerit nė qafėn e mitrės, kėrkohet mbėshtetja e parlamentit
 
 
BALKANWEB.TV
Paloka reagim pėr ftesė e Metės: Hipokrizi, kushtetuta detyruese jo sipas humorit
 
 
BALKANWEB.TV
PD, Bogdani: Urdhėrat e Ramės paralizojnė bizneset dhe familjet‏
 
 
BALKANWEB.TV
Tė pėrndjekurit: Po s'na plotėsuan kėrkesat, vetėflijim si Lirak Bejko
 
 
BALKANWEB.TV
"Energjia", Tahiri: Nisim nga sipėrmarrėsit, aksioni nė ēdo cep tė Shqipėrisė
 
 
 
 
FOTOGALERI
Jordana Brewster: ‘Kam bėrė seks nė verandė gjatė njė feste’
 
 
FOTOGALERI
Cyrus-Rihanna, sfida e trupave nudo nė Hollywood
 
 
FOTOGALERI
Milla Jovovich shtatzėnė, pret vajzėn e dytė nė moshėn 38-vjecare
 
 
FOTOGALERI
Brenda shkollės sė xhihadistėve tė vegjėl: Ja si trajnohen fėmijėt e ISS-it
 
 
FOTOGALERI
Holandė, droni i parė ambulancė, shpėtimi nė kohė rekord
 
 
FOTOGALERI
E dashura e Januzaj bie pre e hackerave, i publikohen fotot nudo
 
 
FOTOGALERI
Mike Tyson bėn shqiponjėn dykrenare
 
 
FOTOGALERI
Kampingu me pesė yje, tendat super luksoze nė shkretėtirė
 
 
FOTOGALERI
Romina, njė mami seksi, qė zhvishet pėr tė ndihmuar femrat e divorcuara
 
 
FOTOGALERI
Moda nė Pekin, sfilata e artistėve tė make-up
 
 
FOTOGALERI
Provokim artistėsh: Ja fytyrat pas njė puthje me buzėkuq
 
 
FOTOGALERI
Dhjetė kostume pėr Halloween, pėr ata qė pėlqejnė Internetin
 
 
FOTOGALERI
Angela Martini gėzon nė Majami
 
 
FOTOGALERI
Claudia Romani, pėr Halloween njė arbitre pa mbathje
 
 
FOTOGALERI
Kate Moss, e papėrmbajtshme nė njė feste
 
 
FOTOGALERI
Lady Gaga, nje damė me tė bardha super seksi
 
 
FOTOGALERI
Mace me kostume pėr Halloween, por qė i urrejnė
 
 
FOTOGALERI
Shpėrthen pak pas nisjes nga toka raketa e NASA-s