Me rastin e festave të nëntorin, 28 dhe 29, godina e jashtme e stadiumit “Air Albania Stadium”, ka marrë nuanca kuq e zi. Kryeministri Edi Rama i ka ndarë këto pamje në rrjetin e tij social në “Facebook”.

“Mbrëmje mes 28 29 nëntorit në Tiranë ”, shkroi Rama.

Vlen të përmendet se dita e sotme është shoqëruar me një sërë aktivitetesh në vend, e madje, të shumtë kanë qenë turistët e ardhur nga Kosova, në këto dy ditë të shënuara për kombin shqiptar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb