Pandemia e shkaktuar nga koronavirusi ka prekur gjithë Europën.

Në shenjë solidariteti 700 europianë janë bashkuar bashkë për të dhënë një mesazh shprese dhe solidariteti në këto ditë të vështira me të cilat po përballet europa në luftën ndaj koronavirusit.

Fëmijët duken sëbashku në një video, duke kënduar nga shtëpitë e tyre këngën “Nessun Dorma”. /eunews.al

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: