Në fillim të çdo sezoni të ri, ka gjithmonë artikuj të caktuar që e dimë se do t’i veshim në muajt e ardhshëm, pavarësisht nga tendencat. Në dimër, lista përfshin një pallto të ngrohtë dhe çizme me platformë të trashë. Pranvera sjell disa fustane dhe sandale të reja, vera kërkon një sërë bluzash të lehta dhe veshje prej linoje, dhe vjeshta vjen me bazat e veta – të cilat do t’i shohim më poshtë.

Çelësi për një gardërobë të suksesshme të vjeshtës është aftësia për të balancuar stilet më të nxehta me një numër elementësh të përjetshëm. Kjo do të sigurojë që çdo veshje që veshim të jetë elegante dhe pa kohë.

Ne na pëlqen të mbajmë bazat tona dhe t’i zëvendësojmë ato vetëm kur kërkohet. Dhe për t’ju ndihmuar të krijoni serinë tuaj të artikujve të besueshëm të vjeshtës, më poshtë do të gjeni disa nga zgjedhjet më të mira të sezonit që kemi parë në dyqane.

Pallto perfekte prej leshi

Pak veshje mund të transformojnë menjëherë një pamje dhe palltoja e duhur është padyshim një prej tyre. Kur mbështilleni me një pallto të ngrohtë me siluetën e duhur, edhe veshja më e thjeshtë merr atë ndjesinë e lakmuar “je ne sais quoi”.

20 Golden Hall Gri Palto Me Bolan Jw Anderson Attica
20 Golden Hall Gri Palto Me Bolan Jw Anderson Attica

Këpucë të zeza

Takat me majë të zeza janë stili perfekt i domosdoshëm . Fustani i vogël i zi me këpucë, ky është çifti ku mund të mbështeteni gjithmonë për të ngritur pamjen tuaj.

2 Golden Hall Maures Goves Loustrini Me Logotupo Twinset
2 Golden Hall Maures Goves Loustrini Me Logotupo Twinset

Buzëkuq i kuq i ndezur

Buzëkuqi i kuq është një nga ato kozmetikë që zë një vend të spikatur në vanitetin e çdo femre. Me një goditje të thjeshtë në buzë, mund të heqë një grim të thjeshtë, t’i japë karakter një veshjeje bazë dhe të na gëzojë.

19 Golden Hall Ygro Mat Kragion Sephora Collection
19 Golden Hall Ygro Mat Kragion Sephora Collection

Çanta e gjerë

MNjë çantë e re është një nga blerjet më të rëndësishme. Ky aksesor i dëshirueshëm jo vetëm që mbart në mënyrë të sigurt gjërat tona të përditshme, por mund të jetë frymëzimi për një veshje të tërë. Kjo është arsyeja pse ne fokusohemi në stile të veçanta që mund të integrohen lehtësisht në pamje të ndryshme.

61 Golden Hall Tsanta Never Without Bag Flower Jacquard Medium Coccinelle
61 Golden Hall Tsanta Never Without Bag Flower Jacquard Medium Coccinelle

Fustani i vogël i zi

Si një nga zgjedhjet më elementare të garderobës së grave, e shohim të rikthehet çdo stinë, pa humbur asnjëherë interesin dhe joshjen.

9 Golden Hall Mavro Forema Regalinas
9 Golden Hall Mavro Forema Regalinas

Vathët e deklaratës

Këtë sezon, vathët e varur janë rinovuar, të zbukuruar me gurë të çmuar dhe yje në çdo rast. Guxoni t’i kombinoni edhe me një pulovër dhe xhinse për një ndjenjë të menjëhershme luksi.

2 Golden Hall Kremasta Skoularikia Me Zafeiri Kai Mpriagian Liana Vourakis
2 Golden Hall Kremasta Skoularikia Me Zafeiri Kai Mpriagian Liana Vourakis

Triko në nuancë neutrale

Pak casual, shumë e zgjuar është veshja që do të dëshironi të vishni çdo ditë kur temperaturat të bien. Mënyra më e mirë për ta kombinuar është mbi një fustan saten ngjyrë bezhë. E rehatshme, shik dhe e lezetshme, kjo pamje e veçantë aspiron të bëhet “uniforma” e muajve të ardhshëm. Pulovër bezhë me zinxhir.

8 Golden Hall Mpez Poulover Cos
8 Golden Hall Mpez Poulover Cos

Çizme kamoshi

Pak stileve të këpucëve mund t’u besohet se do të na përcjellin në sezonin e vjeshtës njësoj si një palë çizme kamoshi. Ato shkojnë mirë si me fustanet ashtu edhe me pantallonat – dhe ofrojnë teksturë të pasur dhe një ndjesi shtesë komode.

15 Golden Hall Kamhlo Kastorina Mpotakia Guess Haralas
15 Golden Hall Kamhlo Kastorina Mpotakia Guess Haralas

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: