Me synimin për të qenë sa më pranë lexuesve me lajmet më të fundit, nga vendi, rajoni e bota, por jo vetëm, Balkanweb, vjen me një tjetër risi teknologjike për lexuesit e saj. Duke nisur nga sot, për këdo që do të klikojë në balkanweb.com për t’u informuar mbi zhvillimet e fundit të ditës, në ekranin e desktopit tuaj do të shfaqet një tabelë, në të cilën thuhet se balkanweb.com, kërkon të shfaqë në ekranin tuaj një mesazh automatik, ku mund të lexoni lajmin e fundit.

 

Ju duhet të klikoni në : Allow ( Lejoni ) në mënyrë që lajmet më të fundit të shfaqen në ekranin tuaj të kompjuterit.

Për shumë nga ju mund të duket si një tabelë virus apo reklame, por mos hezitoni të jepni ‘allow’ sepse Balkanweb, tashmë është i certifikuar ndërkombëtarisht me certifikatë SSL.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: