Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, sot po kalon një ditë të vështirë në jetën e saj.

Ajo ka humbur gjyshin, lajm të cilin e ka ndarë me të gjithë në rrjete sociale. Nuk dihet cila ka qenë arsyeja e vdekjes apo mosha e tij.

Osmani ka publikuar në Instastory një foto të sajën me gjyshin dhe gjyshen, duke gatuar në ambient të jashtëm. Krahas fotos Arbana shkruan: Ma puth fort gjyshen o gjysh, ah sa do më marrë malli për ju.

Screenshot 16
Screenshot 16

Ikja e gjyshit të Arbanës ka lënë pas lot dhe dhimbje tek e gjithë familja. Stafi ynë i shpreh moderatores ngushëllimet e sinqerta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb