KOSOVË

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Suharekë të Kosovës. Një persona ka humbur jetën teksa është goditur nga rimorkio e traktorit.
Drejtuesi i traktorit fillimisht mbeti i plagosur, por për shkak të plagëve të marra nuk arriti të mbijetojë. Policia dhe grupi hetimor po kryejnë hetimet për të përcaktuar shkakun e ngjarjes.

(balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: