DURRËS

Një aksident i pesëfishtë është regjistruar në Durrës. Gazetarja Klodjana Haxhia, ka siguruar për “BalkanWeb”, pamjet e aksidenti në fjalë, ku shihet se si një makinë ka përplasur 4 makina të tjera.

Raportohet, se një mjet fuoristradë me targa italiane ka qenë duke udhëtuar në drejtim të qytetit, në zonën e Currilave, ku është përplasur me mjetet e tjera. Deri më tani, veç dëmeve materiale, nuk ka raportime për të lënduar.

  • foto galeri


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb