ELBASAN

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të diel në Elbasan.

Gazetari Fatmir Popja, raporton për “BalkanWeb”, se si pasojë e aksidentit në fjalë janë plagosur disa persona, të cilët janë transportuar në spital. Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë lagështia në rrugë.

Paraprakisht raportohet për katër persona të plagosur, fatmirësisht, të gjithë jashtë rrezikut të jetën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb